Кошеня. До чого сниться Кошеня

Якщо молода жінка бачить у сні, що тримає на руках кішку або кошеня — то вона буде залучена в якісь непорядні справи.

Бачити у сні чарівного, пухнастого, білого кошеняти — передвістя того, що вона шляхом спритного обману буде заманити в розставлену для неї пастку, але її здоровий глузд і розважливість відведуть від неї неприємності і вона може уникнути загрожуючого їй розорення.

Якщо кошенята брудні або строкаті і худі — то наяву вона, засліплена блискучою мішурою, стане жертвою чийогось поганого вчинку.

Побачити кошенят — означає дрібні неприємності і роздратування, які будуть переслідувати вас, поки ви не вб’єте уві сні кошеня, і тільки після цього ваші пригоди припиняться.

Побачити в сні змій, що вбивають кошенят — знак, що ваші вороги, вишукуючи шляхи, щоб нашкодити вам, врешті-решт, нашкодять собі.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться маленький пухнастий білосніжний кошеня — це означає, що вона стане жертвою спритного обману, який приведе її в пастку. Виплутатися з неприємностей їй допоможуть розсудливість і здоровий глузд.

Взагалі, кошенята — сняться до неприємностей, а закоханим такий сон обіцяє сварки і суперечки.

Сонник Езопа
Якщо вам наснився кошеня, який, помітивши вдалині собаку, відразу ж біжить ховатись на дах — то вам слід остерігатися небезпеки, яку одного разу вже вдалося уникнути.

Побачити в сні кішку з кошенятами — до проблем з дітьми. Можливо, ваша дитина обманює вас.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви бачите красивого білого кошеняти — попереджає вас про дотримання обережності при спілкуванні з оточуючими. Цілком імовірно, що ваші вороги не дрімають і намагаються всіма силами перешкодити вам здійснити задумане.

Якщо вам приснилися брудні, худі або різнокольорові кошенята — то це насправді ви можете самі собі нашкодити своїй необережністю.

Сонник від А до Я
Бачити у сні бездомного кошеняти — ваші вороги, намагаючись зробити вам якусь капость, зрештою нашкодять тим самим собі.

Пухнасті і жваві кошенята — ознака близької удачі й успіху, худі і хворобливі — до дрібних неприємностей і дратівливості.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви граєте з кошеням і він дряпає і кусає Вас — це говорить про те, що у Вашої коханої виявиться дрібна душа, злісний, недоброзичливий характер. Якщо Ви берете на ній — будете нещасні і не раз пошкодуєте про свою холостий життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі