Коштовності. До чого сняться Коштовності

Побачити в сні коштовності — означає задоволення і багатство.

Побачити їх на собі — до отримання чину і задоволення честолюбства.

Побачити, що їх носять інші — до популярності, яку отримаєте ви або хто-небудь з ваших друзів.

Побачити прикрашені коштовностями одягу — передвіщає рідкісну удачу.

Спадкування або вдала торгова угода — піднімуть бачить такий сон до вищих сфер.

Якщо вам приснилося, що ви отримали коштовності у спадок — ваш добробут надзвичайно підвищиться, але це не задовольнить вас.

Побачити, що вам дарують коштовності — знак того, що є загроза вашому нинішньому стану.

Для молодої жінки бачити, що вона отримує коштовності — передвіщає масу задоволень і бажане заміжжя.

Якщо вона побачить, що втратила коштовності — це означає, що вона зустріне людей, які, лестячи їй, будуть вводити її в оману.

Знайти коштовності — означає швидкий і блискучий успіх у справах, в яких ви дуже зацікавлені.

Купувати їх — обіцянка, що вас чекає великий успіх у важливих справах, і особливо серцевих.

Сонник закоханих
Побачити на собі коштовності — означає вдале заміжжя для дівчини і одруження на багатій нареченій для юнака.

Якщо вам приснилася одяг, прикрашена коштовностями — це означає удачу в любові.

Отримати коштовності у спадок — означає, що ви укладете шлюб з розрахунку, який, однак, не принесе вам щастя, незважаючи на те що ви будете багаті.

Дівчина, якій сниться, що їй дарують прикраси — в реальному житті отримає безліч задоволення і вдало вийде заміж.

Втрата коштовностей — сниться до розчарування в улюбленому. Такий сон говорить про те, що коханий, якому вона вірила, обманював її, переслідуючи свої цілі.

Купівля коштовностей — сниться до успіху в сердечних справах.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Коштовності у вашому сні — символізують дорогі вашому серцю почуття, пристрасті і бажання.

Побачити або знайти уві сні коштовність — передвістя несподіваною удачі. Бути може, почуття, які найближчим часом ви відчуєте, змінять на краще все ваше життя.

У той же час, якщо вид коштовностей занадто сильно розбурхує або засліплює вас — стережіться підступу, сон каже, що почуття можуть вас обдурити, а надія буде розбита.

Купувати коштовності — це знак, що попереджає вас, що, піддавшись якомусь спокусі, ви ризикуєте зазнати суттєвих втрат.

Бачити коштовності на грудях — вказує на пристрасну любов.

Коштовності на головному уборі або в волоссі — говорять про те, що якісь задумки або ідеї можуть виявитися надзвичайно вдалими.

Дорогу прикрасу на руці — найчастіше віщує щасливе подружжя.

Красиве кольє або намисто на шиї — знак того, що в гонитві за мрією ви ризикуєте втратити свою внутрішню свободу.

Сонник Хассе
Коштовності бачити — отримати подарунок; купувати — чекає на тебе неповагу; отримати в подарунок — оточать тебе дармоїди; носити — отримаєш популярність у суспільстві; знайти — будеш мати щастя; втратити — пахотлівость.

Сонник від А до Я
Горіння дорогоцінні камені уві сні — наяву вас чекає щастя.

Сон, в якому ви бачите коштовності — передвіщає, що ви будете зраділи дорогим подарунком або порадуєте їм інших. Отримати коштовності в подарунок самій — наяву у вас з’являться дармоїди й нахлібника. Носити у сні дорогоцінні речі — знайти популярність і тим потішити своє честолюбство. Бачити, що їх носять інші — до популярності, яку знайде хтось з ваших друзів. Купувати коштовності — означає, що вас чекає удача в справах і любові, але неповагу оточуючих.

Знайти уві сні дорогоцінну прикрасу — на щастя і везінню у важливих справах, від яких в цілому залежить ваш успіх. Втратити щось з коштовностей — наяву зіткнутися зі сластолюбцем, який буде всіляко вас охажівать, щоб домогтися свого.

Бачити у сні старовинні одягу, багато прикрашені майстерними коштовностями — удача посміхнеться вам після смуги невезіння, ви отримаєте можливість поправити свої справи завдяки підтримці спонсорів.

Фамільні коштовності уві сні — знаменують підвищення добробуту, але душевний розлад і внутрішнє незадоволення.

Якщо уві сні у вас вкрали дорогоцінні речі — наяву існує реальна небезпека вашому нинішньому стану. Побачити свої зниклі коштовності на когось іншого — до заміжжя і гармонійному, щасливому шлюбу.

Бачити у сні дорогоцінні камені, а також напівкоштовні, декоративні та виробні камені, що грають гранями або вражаючі неповторним малюнком на зрізі — значить наяву отримати помилкове судження про складні речі і високі матерії. Бачити або мати їх безліч — передвіщає хорошу захист в особі відданих друзів.

Вкрасти у сні у когось дорогоцінний камінь — наяву піддастеся спокусі. Купувати дорогоцінні камені уві сні — передвіщає честь, повагу і набуття слави.

Якщо уві сні ви знаходите великих розмірів і дивовижний по красі дорогоцінний камінь — наяву вас чекає успіх у будь-якій справі. Втратити його — означає втратити чогось через смерть когось із рідних чи друзів.

Сонник XXI століття
Побачити в сні коштовності — до удачі, якщо їх дуже багато — до багатства, купувати у сні коштовності — до успіху в справах, втратити — на щастя.

Знайти уві сні дорогоцінний самородок — до успіху в справах і процвітання.

Якщо уві сні ви дуже хочете купити собі дороге кольє або шикарну золотий ланцюжок, але не можете собі цього дозволити — значить, вас чекають перешкоди або труднощі на шляху до успіху або досягнення поставленої мети.

Для жінки сон, у якому у неї на шиї кольє або дорога ланцюжок — передвіщає сварку з коханим чи розчарування в ньому.

Бачити срібний ланцюг уві сні — значить, ви отримаєте користь від своїх турбот; золоту на шиї — ви будете використовувати свій час з толком.

Якщо уві сні вам подарували дорогоцінний камінь — до збільшення стану, прибутку; купити його — до втрати, продати — до поліпшення матеріального становища.

Побачити в сні прозорі дорогоцінні камені — на радість, блакитні — до багатства, сині — до впевненості у завтрашньому дні.

Бачити у сні ювеліра — до зміни положення, самому бути ним — взяти на себе нездійсненні зобов’язання.

Купувати у сні прикраси, що імітують дорогі ювелірні вироби, або іншу біжутерію — означає отримати своєчасну допомогу одного, якщо ж виріб виявилося бракованим або неякісним, то чекайте активності ваших ворогів.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ваш коханий дарує Вам коштовності — знак того, що почуття його щирі і він, безсумнівно, одружується на Вас.

Якщо молода людина захоплюється уві сні дорогоцінним оздобленням своєї коханої — це віщує йому швидкий, щасливий союз з його обраницею, яка підкорить його м’якістю і благородством душі.

Якщо Вам сниться, що Ви розглядаєте коштовності поруч з коханою людиною — це значить, що у Вас буде міцне, здорове, щасливе потомство. Цей сон сприятливий для комерсантів, моряків та фермерів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі