Косметика. До чого сниться Косметика

Сон, в якому ви бачите велику кількість всілякої косметики — застереження про те, що вам необхідно подбати про своє здоров’я.

Накладати у сні косметику — означає, що вам необхідно бути більш стриманим у своїх вчинках і помислах, знімати її — вашу брехню і фальш скоро розкриють і ви від цього втратите більше, ніж отримаєте.

Придбати уві сні косметичний засіб — до отримання подарунка або презенту наяву.

Бути уві сні на прийомі у косметолога — означає, що ваші зусилля, спрямовані на досягнення розташування вподобаного вам людини, марні, він не відповість вам взаємністю.

Самому бути уві сні косметологом — до неприємностей або несподіваного повороту справ.

Наносити собі макіяж уві сні — застереження: ваші спроби приховати що-небудь не увінчаються успіхом, таємне однаково стане явним.

Робити комусь макіяж або дивитися, як хтось робить його — знак того, що серед ваших друзів і приятелів є нечесна людина, здатний підвести вас у важку хвилину або навіть зрадити.

Приснився вам помада — знак майбутнього побачення, ділової зустрічі; для дівчини — любовних пригод.

Накладати у сні рум’яна — до сильного здивування.

Якщо уві сні ви не можете знайти свої рум’яна — значить, Наян вам належить потрапити в незручну ситуацію або випробувати почуття розгубленості, неможливості швидко прийняти необхідне рішення.

Cоннік Дашку
Косметика — залучення й омана, приховування недоліків. Може говорити про занадто високому зарозумілості чи навпаки невпевненості. Бажання, приховати якісь думки: «запудрити мізки».

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі