Ковдра. До чого сниться Ковдра

Брудні ковдри уві сні — означають зраду, віроломство.

Якщо ж вони нові і чисті — то сон передвіщає успіх у справах, хоча і є небезпека провалу. Божественний промисел допоможе вам уникнути смертельної хвороби.

Якщо ви побачите у сні пледи — значить, вам забезпечено приємне і спокійний плин справ. Дівчину цей сон — попереджає про те, що її практична і ділова хватка зверне на себе шанобливе увагу людини, яка захоче з нею одружитися.

Якщо приснилося їй ковдру чисте, але діряве — значить, їй дістанеться чоловік, який оцінить її по достоїнству, але сам не буде для неї єдино бажаним супутником життя.

Якщо ковдру буде брудним — їй, можливо, доведеться відповісти за власну недбалість у поведінці і внаслідок цього упустити чесну і порядну чоловіка.

Сонник закоханих
Дівчина, якій наснилося пледи — викличе повагу людини, яка захоче, щоб вона стала його дружиною.

Якщо ковдру чисте, але покрито дірами — це означає, що хоч чоловік і буде любити її, сама вона не зазнає до нього такого почуття.

Брудне ковдру — застерігає її від здійснення вчинків, які викличуть несхвалення чоловіка: вона ризикує втратити справжню любов через власну дурість.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Красиве, теплу ковдру уві сні — знак могутнього покровителя, який допоможе вам влаштувати своє життя або отримати тепле містечко.

Брудне або рване ковдру — передвіщає розчарування, а іноді і хвороба. Часто такі сни говорять про те, що вам не варто розраховувати на чиюсь покровительство краще досягати успіху своїми силами.

Сонник від А до Я
Накриватися у сні шикарним ковдрою, розшитим золотом, лежачи на королівському ліжку з балдахіном — це означає, що ваші фантазії прийдуть в кричуще протиріччя з дійсністю, що природним чином приведе вас в зневіру.

Якщо уві сні ви мерзнете навіть під стегнами пуховою ковдрою — це відповідно означає охолодження в любові. Укутувати ноги легким верблюжим ковдрою, використовуючи його замість пледа — вас виведе з рівноваги капосна поведінку дітей, на яких поскаржаться і сусіди, і викладачі.

Подертому ковдру, з якого клаптями лізе вата — передвіщає в найближчому майбутньому, що ваш практицизм і ділова хватка звернуть на себе шанобливе увагу людини, яка виявить бажання зійтися з вами ближче.

Діряві від старості або пропалені ковдру — означає, що ваш майбутній чоловік оцінить вас по достоїнству, чого не можна буде сказати про вас відносно нього. Брудне ковдру — знак того, що вам доведеться відповісти за власну недбалість, внаслідок чого позбудетеся наданого вам довіри.

Езотеричний сонник
Ковдра товсте, в підодіяльник, однокольорове — до хвороби, яка супроводжується ознобом.

Строкате, екзотичне — алергічне захворювання безпечне для життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі