Ковзани. До чого сняться Ковзани

Якщо уві сні ви катаєтеся на ковзанах — наяву чекайте розлуки з коханим.

Якщо вам сняться діти, що катаються на роликових ковзанах — це означає, що ви будете щасливі пожертвувати всім заради коханої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ковзани — символ невиправданого ризику. Найчастіше цей образ означає ризиковане, але, за великим рахунком, марна справа.

Якщо ви впали, катаючись на ковзанах — сон закликає вас не ризикувати даремно, тим більше заради дрібниць, інакше це може привести до серйозних неприємностей.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите себе на ковзанах на ковзанці — в реальності вам загрожує нестійке положення на роботі у зв’язку з прийдешнім скороченням.

Кататися на ковзанах по заледенілої річці або водоймі — пророкує, що, поклавшись на свого друга в серйозній справі, ви виявите його необов’язковість, що стане причиною серйозної сварки між вами.

Точити уві сні ковзани — наяву почуєте про себе мерзенні плітки. Кататися на тупих ковзанах і постійно падати — до розладу з діловими партнерами.

Роликові ковзани — віщують можливість взяти участь у веселому пікніку з друзями, бо в останній момент ви відчуєте сильне нездужання.

Сонник XXI століття
Кататися уві сні на ковзанах — означає, що вас чекає дуже ризикована справа або підприємство, і щоб домогтися успіху, доведеться діяти дуже швидко і чітко реагувати на несподівані зміни обставин.

Дивитися в сні на фігурне катання — знак, що настав хороший період для відпочинку, тренуватися — до приємного для вас праці, брати участь у змаганнях — до успіху і визнання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі