Ковзати. До чого сниться Ковзати

Якщо вам присниться, що ваші ноги ковзають по якійсь гладенькій поверхні, то вас чекають несподівані неприємності і якась ситуація вийде з-під вашого контролю.

Посковзнутися у сні — знак несподіваного події, промаху або помилки. Але якщо в сні ви змогли утриматися на ногах, то в житті ви дивом вийдете з честю з небезпечної халепи.

Ковзати по похилій площині і не зуміти зупинитися означає, що події розвиваються несприятливим для вас чином і що ви не в силах виправити створилося несприятливе становище. Такий сон часто пророкує провал ваших планів. Однак якщо в сні ви зможете зупинитися на спуску, то вас чекає несподіваний сприятливий поворот подій.

Ковзати по килиму або іншій поверхні, яка у вашій уяві ніяк не асоціюється з ковзанням, означає, що спритні обманщики обведут вас навколо пальця, що призведе у невдачі в справах і матеріальних втрат.

Якщо на слизькій поверхні ви відчуваєте себе впевнено, то вас чекає успіх у незвичайному і ризикованій справі.

Езотеричний сонник
Якщо ви уві сні ковзали по крижаній поверхні, ваше майбутнє не насупиться перешкодами і потрясіннями. При цьому неважливо, на ковзанах, лижах або ногах ви це робили.

Посковзнулися — це говорить про вашому страху втратити спокою. Вас лякають зміни, і цим самим ви ризикуєте притягти їх у власне життя.

Бачити, як така ж доля спіткала когось іншого, — це означає, що вам вселяють побоювання подальші перспективи відносин з якоюсь людиною. Зараз вам здається, що ви блукаєте в лабіринті і не знаєте, як вибратися з нього.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі