Коханець. До чого сниться Коханець

Для чоловіка бачити в сні, що він в суспільстві коханки — передвіщає загрозу публічної ганьби, який затьмарить його справжній характер і стан справ.

Для жінки бачити себе у сні наложницею — означає, що вона сама себе принизить непристойним поведінкою.

Якщо чоловік бачить уві сні, що його коханка невірна йому — це означає зіткнення, яке відбудеться наяву з давніми ворогами. В результаті цього його очікують втрати.

Бачити у сні, що вам не подобається ваш коханець — передвіщає, що хтось, який заявляє свої права на вас, може оточити вас неприємностями.

Якщо ви бачите поруч із собою в ліжку людини незнайомого — ваша незадоволеність буквально всім буде вносити занепокоєння в життя всіх оточуючих.

Якщо з вами в ліжку знаходиться якась тварина — вас чекають невдачі без кінця і краю.

Сонник закоханих
Якщо дівчині приснилося, що їй не подобається її коханець — це означає, що в її житті з’явиться людина, яка буде завдавати їй усілякі неприємності і намагатися заволодіти нею.

Якщо ж вам присниться, що у вашому ліжку знаходиться незнайома людина — ваша незадоволеність особистим життям буде кидатися в очі всім без винятку.

Якщо чоловік бачить уві сні себе з коханкою — йому слід побоюватися ганьби, який торкнеться його сім’ю і відверне від нього кохану.

Якщо жінці сниться, що вона чиясь коханка — її поведінку викличе презирство оточуючих.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні таємного коханця або коханку — передвістя душевного неспокою. Найчастіше йдеться про сімейні проблеми, проте нерідко такі сни можуть провіщати загальне погіршення і проблеми в справах.

Якщо уві сні у вас є відразу кілька коханців — сон сигналізує про те, що якісь ваші почуття і думки увійшли у протиріччя. Якщо найближчим часом ви не зумієте привести свої думки і плани в порядок, вас може очікувати смуга невдач.

Побачити коханця або коханку в якому-небудь іншому образі — є попередженням про те, що недбалість і безвідповідальність скоро можуть дуже погано позначитися на перебігу вашого життя.

Сонник для всієї родини
Коханець (коханка) — вас потягне на пригоди, з’явиться бажання урізноманітнити особисте життя. Але народна мудрість говорить, що краще синиця в руках … Обережно, ви можете втратити, що маєте — і не знайти нічого кращого.

Сонник від А до Я
Бачити у сні коханця для дівчини, у якої немає навіть чоловіки, не те що чоловіка — це до весілля в результаті випадкового знайомства з молодим, але метким хлопцем, який не зволікаючи зробить вам дитини.

Якщо уві сні у вас відбувається сварка з коханцем — значить, наяву знайдеться новий шанувальник, якому ви віддасте перевагу перед нинішнім.

Якщо уві сні ваш коханець являють собою унікальний зразок невичерпної чоловічої потенції — стало бути, наяву ваша сексуальна ненаситність і незадоволеність виллється в саму крайню ступінь роздратованості і невдоволення всім і вся, від чого ні за що буде страждати все ваше оточення як на роботі, так і будинку, не кажучи вже про чоловіка.

Якщо паче сподівання бачите в сні на свого коханця бліх — це знак непостійності його почуттів до вас.

Для молодої жінки бачити, що її коханця стратили через повішення — означає, що вона вийде заміж за безпринципного і м’якотілого розмазню.

Побачити в сні свого коханця блідим і виснаженим — передвіщає нещасний випадок, який відбудеться з ним напередодні вашої заручин з ним.

Сон, в якому ви бачите свого коханця в арештантському смугастому одязі — означає, що у вас з’явиться причина переконатися в тому, що його наміри по відношенню до вас носять корисливий характер і переслідують зрештою мета заволодіти на вашим серцем, а вашим станом.

Молодій жінці сон, в якому її коханець відчуває до неї відразу — передвіщає, що вона полюбить людину, яка жодним чином не підходить їй.

Мати уві сні коханцем якась тварина, наприклад, шимпанзе — до невдач скрізь і у всьому.

Якщо уві сні ви показуєтеся зі своїм коханцем в товаристві знайомих — це віщує бути замішаною в скандальному подію і бути осміяної.

Викрити уві сні свого коханця в зраді — передвіщає зіткнення несумісних інтересів, в результаті чого ви понесете значні втрати.

Бачити себе з коханцем на ложі в балдахіном в пишно обставленій опочивальні чи то в східному, чи то в західноєвропейському стилі минулих епох — таке сновидіння означає, що наяву ви самі себе викриєте перед чоловіком.

Сонник XXI століття
Для дівчини побачити уві сні коханця — до швидкого і вдалому заміжжя, для жінки — до труднощів у відносинах з чоловіками.

Для чоловіка побачити уві сні коханку — застереження: ваша пристрасть, імпульсивність або зайва емоційність можуть обернутися для вас великими проблемами або скандалами.

Вам бути у сні коханкою або коханцем — до ускладнень в справах і фінансових проблем.

Англійська сонник
Розмова у сні з особливою подібного роду — загрожує Вам багатьма бідами. З найрізноманітніших причин Ви ризикуєте втратити себе, своє обличчя, скотитися вниз, деградувати і, звичайно ж, дуже страждати від цього. Це вкрай неприємний сон.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі