Козел. До чого сниться Козел

Бачити у сні кіз, що бродять навколо вашого подвір’я — означає погоду по сезону і прекрасний урожай зерна. Такий сон може означати і ваше обачне поведінку в майбутньому, що призведе до зростання багатства.

Якщо козел буцає вас — остерігайтеся своїх супротивників, які жадають проникнути у ваші задуми.

Для жінок сидіти верхи на цапа — означає, що негідну поведінку може дуже нашкодити її репутації.

Якщо жінка п’є уві сні козяче молоко — вона вийде заміж за багатого людини і не буде розчарована.

Якщо вам наснився козеня — то це обіцяє вам зневагу педантичністю в питаннях моралі, але цей сон попереджає: Ви можете стати джерелом горя для люблячих вас сердець.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться, що вона сидить верхи на цапа — це означає, що вона зробить багато негідних вчинків, в результаті чого від неї відвернуться близькі люди.

Якщо вам сниться козеня — це означає, що ви можете заподіяти горе вашому коханому.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні козу або козла — знак, що передвіщає неприємні турботи, клопоти і конфлікти, найчастіше пов’язані зі знайомими вам людьми.

Козел з довгою бородою — символізує застарілі конфлікти і минулі образи. Такий сон натякає на те, що ваші стосунки з оточуючими явно потребують поліпшення. Бути може, вам слід навчитися прощати старі образи, адже замість ви знайдете таку безцінну річ, як душевну рівновагу.

Якщо козел або коза у вашому сні виглядають красиво і граціозно, залишаючи приємне враження — сон говорить про те, що, можливо, люди, на яких ви тримаєте якесь зло, зовсім не заслуговують такого до себе ставлення.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви катаєтеся верхом на цапа — вам слід бути обережною і остерігатися екстравагантних вчинків. Ви можете дати привід пліткарям розпустити про вас неприємні чутки.

Сон, в якому ви п’єте козяче молоко — означає, що при виборі чоловіка ви будете опиратися не на почуття, а прислухаєтеся до того, що вам буде підказувати здоровий глузд.

Сонник Хассе
Бачити пасущегося козла — зустрінеш супротивників; з рогами — тебе пробують залякати; взагалі бачити козла — щастя мати більше ніж розуму.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі