Краб. До чого сниться Краб

Бачити у сні крабів — означає, що у вас безліч складних проблем, для вирішення яких вам буде потрібно закликати собі на допомогу весь свій здоровий глузд і практичну кмітливість.

Закоханим цей сон — передвіщає тривалий і важкий період пізнавання і звикання один до одного: можливі короткі розмальовки.

Сонник закоханих
Сон про крабів, приснився закоханим людям — обіцяє їм короткі розмальовки і довгий звикання один до одного.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачений у сні краб — може означати, що ви занадто замикається в собі, і це заважає вашому успішному просуванню, а також ускладнює контакти з іншими людьми.

Якщо краб вщипнув вас — це знак того, що ваша замкнутість загрожує привести до неприємностей.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите живих крабів — значить, з вами відбудуться щасливі, хоча досить дурні і смішні події. Дохлі краби — віщують благополучне завершення невдало розпочатої справи. Бачити, як хтось їсть крабів — наяву вам загрожує заразна хвороба. Є крабів самої — незабаром отримаєте запрошення на шикарний банкет або фуршет, однак якщо ви їсте крабів у вишуканій компанії багатих людей — значить, у вас з’явиться безліч непростих проблем, для вирішення яких вам буде потрібно закликати собі на допомогу весь свій здоровий глузд і вдатися до допомоги вірних друзів.

Для молодих закоханих особ бачити в сні, як вони пригощають один одного крабами — передвіщає тривалий і непростий період пізнавання внутрішнього світу партнера, під час якого можливі й деякі непорозуміння.

Сонник XXI століття
Бачити у сні крабів — до весілля, щастя в сімейному житті, є їх — означає застереження від необдуманих вчинків.

Англійська сонник
Сон про краба — пророкує різного роду невдачі. Моряку ж він — передвіщає ймовірну загибель в море.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі