Крадіжка. До чого сниться Крадіжка

Якщо вам сниться крадіжка або грабіжники, які вчиняють крадіжку — це означає вашу безхарактерність і прийдешні невдачі.

Сон, в якому вас звинувачують у скоєнні крадіжки — означає, що прикре непорозуміння перешкодить вам в якійсь справі, і ви будете важко переживати через це, але, в кінцевому рахунку, несподівано опинитеся в честі.

Якщо у крадіжці звинуватять когось іншого — значить, в житті ви з необачно поспішністю засудите невинного.

Сонник закоханих
Якщо уві сні вас звинувачують у крадіжці — це означає, що ви посваритеся з коханим через непорозуміння.

Якщо у крадіжці звинувачують іншої людини — це означає, що ви занадто поспішно обвинуватите коханої людини у вчинку, якого він не скоював.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні у вас вкрали велику суму грошей поза домом — це означає, що над вами нависла небезпека і ви повинні стежити за своїми діями більш уважно.

Якщо гроші вкрали з квартири під час вашої відсутності вдома — це передвіщає неприємності, викликані вашої безхарактерністю і м’якістю.

Сон, в якому ви самі щось викрадав — означає, що ви будете важко переживати невдачі в справі, на яке покладали великі надії.

Якщо уві сні вас застали на місці злочину, де ви опинилися зовсім випадково в якості мимовільного свідка, але вас прийняли за грабіжника — такий сон передвіщає, що ви поспішіть винести несправедливе судження щодо людини, яка ні в чому не винен.

Якщо уві сні ви намагаєтеся вкрасти якийсь лист або документ, що може пролити світло на авантюрні справи вашого чоловіка або коханця — це знак того, що у вас з’являться підозри про його таємної любові.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі