Крапля. До чого сниться Крапля

Відчути в сні краплю, що падає на вас — означає, що ви захворієте лихоманкою.

Але якщо ви побачите у сні краплі, блискучі на траві в сонячних променях — це передвісник того, що ви будете обсипані почестями і багатством. Якщо ви самотні, вашим долею незабаром буде багата весілля.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Неприємний дзвін періодично падаючих крапель у сні — зазвичай означає нав’язливі розмови, які давно вам набридли.

Побачити на своєму тілі одну або кілька крапель води або поту — знак дрібних неприємностей, які незабаром можуть засмутити вас. Нерідко такий сон говорить про початок невеликої застуди.

Краплі бензину або машинного масла — означають дрібні неприємності в справах, які тим не менш здатні неабияк перешкодити і досадити вам.

Крапля олії або жиру в посуді — передвістя благополуччя.

Бачити у своєму сні красиві, іскристі краплі — добрий знак, що передвіщає хороше здоров’я і радість.

Сонник від А до Я
Відраховувати у сні лікарські краплі і приймати їх — передвіщає вимушену зміну роботи або місця проживання в самому найближчому майбутньому.

Бачити краплі води, райдужно виблискуючі в бризках фонтану — це знак того, що вам несподівано посміхнеться щастя, ви знайдете любов з гідним вас людиною.

Сон, в якому ви бачите краплі роси на смарагдовою під ранковим сонцем траві — це передвістя почестей і багатства, досягнутих наполегливою працею, умінням підкоряти своїй волі інших людей і відомою часткою везіння.

Для молодої дівчини такий сон може — передвіщати багатого нареченого, з якого вийде просто ідеальний чоловік і вірний супутник життя.

Якщо уві сні на вас падають краплі дощу — наяву вам слід побоюватися захворіти внаслідок переохолодження. Відчувати на своєму тілі раптово впали крижані краплі — вам слід берегти себе від опіків і взагалі перегрівання.

Жіночий сонник
Якщо краплі уві сні всипають траву, виблискуючи в сонячних променях — це передвістя почестей і багатства, шикарного весілля (якщо досі ви були самотні).

Відчути в сні краплю, що впала на вас — означає, що вам загрожує небезпека захворіти лихоманкою.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви бачите краплю води — означає, що ви більшу частину свого життя витрачаєте на роботу, тоді як про інтимні стосунки частенько забуваєте. Це може стати причиною охолодження до вас партнера.

Якщо сниться, що краплі води падають на ваші долоні — це означає, що ви не даєте партнеру свободи, щоб він міг повністю реалізувати себе. Повірте, він здатний на більше — при відповідних умовах ви зможете переконатися в цьому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі