Краса. До чого сниться Краса

Бачити красу в будь-якій формі — це надзвичайно добре.

Прекрасна жінка ваших снів — привнесе задоволення у ваше життя і можливо, що вас чекають вигідні комерційні угоди.

Якщо вам присниться добре складений і гарна дитина — це означає взаємну любов і щасливий союз.

Сонник закоханих
Якщо закоханому сниться, що його обраниця красива — це означає, що скоро він одружується з нею і їхній шлюб буде щасливим і довгим.

Бачити навколо себе красивих людей для жінки — означає бути в оточенні заможних шанувальників.

Гарний дитина — сниться до взаємної любові та щасливого шлюбу.

Сонник від А до Я
Бачити у сні красивих людей — взагалі сприятливий знак. Якщо ви милуєтеся красою атлетично складених чоловіків, які демонструють свої біцепси і трицепси на конкурсі культуристів — наяву випробуєте сильні відчуття від несподіваних подій.

Красиві жінки у вашому сні — віщують довіру людей, міцно стоять на ногах і мають велику вагу в суспільстві. Якщо приснився виключно милий і красивий дитина — це означає взаємну любов і щасливий шлюбний союз.

Бачити у сні свого обранця надзвичайно красивим і привабливим — означає успіх в любові і підвищену увагу чоловіків. Бачити себе красивою і привабливою серед всіх інших дам у вашому сновидінні — це передвістя того, що ви повинні потихеньку налаштовуватися на швидкий і стрімкий зліт своєї кар’єри. Сон, в якому зовні красивий чоловік поводиться зовсім не красиво — це означає, що вам уготовані переживання через людини, яку ви помилково вважали своїм другом. Якщо, навпаки, чоловік відразливою зовнішності поводиться бездоганно по відношенню до вас — наяву ви отримаєте визнання і популярність у своїх колах.

Якщо сниться, що в перукарні вам зробили незрівнянно красиву зачіску — наяву за цим може послідувати легковажна гонитва за дрібницями, що приведе вас до явного розчарування. Якщо сняться гарні білі руки з доглянутими пальцями і витонченим манікюром — то наяву ваше щире почуття буде оцінено по достоїнству, а доброзичливість і щедрість привернуть масу нових друзів і шанувальників.

Побачити в сні красиві речі — передвіщає отримання всіляких благ, що стосуватиметься не лише вас особисто, але також ваших родичів. Якщо уві сні вам дарують гарне намисто — в реальному житті будете оточені почестями, у праві на які самі будете сумніватися і відчувати себе в такому положенні ніяково.

Гарний одяг або білизну — знак прийдешнього успіху в справах. Красива мелодійна музика — передвіщає чарівне проведення часу, заспокоєння душі.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви здаєтеся собі надзвичайно красивим — значить, наяву Вас незабаром вразить важка хвороба, яка підірве Ваші сили і спотворить Вас. Подібна ж доля спіткає кожного, хто постане у Вашому сні особливим красенем.

Якщо чиясь краса уві сні все зростає і зростає — значить, його смерть на порозі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі