Крем. До чого сниться Крем

Якщо заміжня жінка бачить уві сні, що вона робить або їсть солодкий крем — означає, що скоро вона повинна буде приймати несподіваного гостя.

Молода жінка, що побачила цей сон — зустріне незнайомця, який стане з часом близьким другом.

Якщо крем занадто нудотний на смак або зовсім позбавлений смаку — то вас не очікує нічого, крім жалю.

Сонник закоханих
Якщо жінці сниться, що вона готує або їсть смачний крем — це обіцяє їй візит несподіваного гостя, можливо, її колишнього коханого.

Дівчина, якій присниться такий сон — незабаром здобуде близького і відданого друга, який, можливо, буде закоханий в неї.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Крем, побачений вами уві сні — знак того, що вам, можливо, слід бути м’якше в якомусь питанні.

Солодкий кондитерський крем, приємний на смак — підказує, що ваша м’якість доставить вам радість.

Прогірклий або занадто нудотний, неприємний крем — навпаки, попереджає про те, що зайва м’якість і податливість, швидше за все, не принесуть вам добра.

Сонник від А до Я
Робити солодкий крем для кондитерських виробів — незабаром вам належить прийняти в будинку важливого гостя.

Користуватися уві сні кремом як косметичним засобом — означає, що для вас починається смуга везіння і удач буквально у всьому. Крем для взуття — передвіщає розрив відносин з людиною, яка не виправдав ваших сподівань, опинившись занадто егоїстичним і себелюбним.

Є тістечка, торт або інші солодощі з кремом — означає, що незабаром вам належить прийняти в своєму будинку несподіваного, але завжди бажаного гостя.

Білий крем — передвіщає знайомство і набуття нового друга, кольоровий крем — до огорчениям і сварку з близькими людьми або сусідами.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі