Креслення. До чого сниться Креслення

Виконувати уві сні якийсь креслення — ви занадто недбалі по відношенню до свого партнера. А адже добре слово і кішці приємно. Постарайтеся бути більш турботливим по відношенню до людини, з яким у вас пов’язано так багато в житті.

Якщо ви бачили уві сні вже готовий креслення — значить, той, хто вам подобається, вже залишив якесь думка про вашу персону, і вам не варто тиснути на нього, щоб він змінив точку зору.

Сучасний cовмещенний сонник
Побачений у сні креслення — передвіщає, що Вас чекає нудна і кропітка робота.

Якщо Вам сниться, що Ви робите креслення — незабаром Вам належить бурхлива діяльність.

Здавати в сні своє креслення — ознака того, що незабаром Вас чекає невдача в справах. Людині творчої професії — такий сон обіцяє тимчасове затишшя.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви виконуєте роботу, пов’язану з кресленням — це означає, що ви часто неуважні до свого партнера. Приділяйте коханій людині більше уваги, це дозволить зробити ваші стосунки міцнішими.

Сон, в якому ви дивитеся на готовий креслення — говорить про те, що людина, яка вам цікавий, вже має про вас деякий думку, і не слід його переконувати.

Езотеричний сонник
Креслити прямі лінії — ваше діло праве, і якщо ви не відступить, все скластися добре, ви впораєтеся з будь-якими труднощами.

Креслити кути — перешкода у справі, які не вдасться обійти і доведеться вирішувати по ходу.

Креслити кола, дуги — перешкод можна уникнути, якщо знайти інші варіанти вирішення проблем.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі