Крила. До чого сняться Крила

Бачити у сні, що у вас крила — говорить про те, що ви будете переживати смертельний страх за безпеку людини, який поїхав від вас в тривалу подорож.

Бачити крила птахів (або курей) — означає, що ви в кінцевому підсумку здолаєте всі біди і напасті і підніметеся до почестей і багатства.

Сонник закоханих
Бачити у сні крила — означає, що ви будете сильно переживати і боятися за кохану людину, яка виїде від вас в далекі краї.

Крила птахів — віщують багатство і щасливе заміжжя, одруження.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачені уві сні крила — є символом натхнення, а також вашої здатності здійснити будь-яку справу.

Побачити людини з крилами або ангела або ж побачити, як птах розправляє крила — знак того, що якісь події можуть надихнути вас на великі справи.

Відчути або побачити крила у себе за спиною (якщо, звичайно, вони не доставляють вам незручностей) — означає, що ваші справи найближчим часом будуть просуватися легко і вільно.

Опущені крила — ознака душевного занепаду. Бути може, вам варто трохи відпочити, щоб відновити втрачені сили.

Птах з перебитим, пораненим крилом — знак марних надій. Швидше за все, ви переоцінили свої можливості, і якісь ваші задуми приречені на невдачу. Іноді цей сон говорить про те, що, передчасно відкривши свої потаємні почуття оточуючим, ви ризикуєте випробувати сильну душевну біль, який виб’є вас із колії.

Сонник від А до Я
Приснилися уві сні пташині крила — віщують щасливу любов і швидкий шлюб.

Розкинуті в польоті крила — знак процвітання і благополучного подолання всіх негараздів.

Птах з підбитим крилом — до глибокої печалі, викликаної несправедливим ставленням до вас людину, до якої харчуєте найдобріші почуття.

Складені крила вбитої птиці — наяву опинитеся нездатною побачити свою вигоду у справі, яка відкинете відразу і безповоротно.

Крила у опудала птиці — ваші розрахунки на приємний відпочинок не виправдаються.

Крила комах, побачені уві сні — віщують хвороби і безліч прикростей.

Крила летючої миші — до нещасного випадку і травм.

Якщо уві сні ваші руки перетворилися на подобу крил — значить, наяву будете переживати за долю коханої людини, надовго виїхав в чужі краї.

Літати на крилах, як птах, воспаряя все вище і вище над землею — такий сон обіцяє виконання надій, успіх у справах і любові.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі