Кріп. До чого сниться Кріп

У сні відчувати запах кропу — до радісного звістки про дорогий для вас людині.

Різати кріп уві сні — складну проблему ви намагаєтеся вирішити, розклавши її на складові. Однак тут потрібен зовсім інший підхід — вирішуйте все цілком, не розбиваючи ціле на частини.

Приправляти кропом якусь страву, сипати в нього зелень — якщо ви нічого не зміните в інтимному житті, то в результаті вам просто набридне займатися сексом.

Сучасний cовмещенний сонник
Бачити кріп — сон передвіщає щасливий сімейний відпочинок, про який ви вже давно мріяли. Молодим людям такий сон — обіцяє швидку зустріч з коханою людиною.

Є у сні кріп — це говорить про те, що ваші стосунки з близькою людиною не так безхмарні, як може здатися на перший погляд. А вся справа в тому, що між вами немає довіри і щирості, вас занадто часто мучать сумніви з приводу достовірності і глибини почуттів між вами.

Якщо вам приснилося, що ви використовуєте кріп для приготування будь-яких солінь — це свідчить про вашу господарності. Жінці такий сон — говорить про велику відданість її обранця.

Додавати уві сні кріп в суп — знак того, що люди, яким ви довіряєте, навмисно спробують нашкодити вам, використовуючи проти вас те, що ви самі не так давно повідали їм і що представляє для вас особливу цінність.

Езотеричний сонник
Кріп — запаси на випадок короткострокових перебоїв з постачанням.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі