Кришталь. До чого сниться Кришталь

Побачити в сні будь-яку кришталеву штучку — це фатальний знак насувається депресії у соціальних відносинах або діловій сфері.

Якщо жінка бачить уві сні багато прибрану їдальню, прикрашену кришталем — вона засумнівається в достоїнствах свого обранця.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні кришталевий посуд або речі, зроблені з кришталю — означає примарність і крихкість вашої мрії. Такі сни зазвичай віщують розчарування. Схоже, вашим мріям не вистачає практичності. Спробуйте оцінити навколишнє вас реальність тверезо і неупереджено.

Жіночий сонник
Сон, в якому вас оточує багато предметів з кришталю — обіцяє вам неприємні розчарування і образи на тих людей, яких ви вважали своїми кумирами.

Еротичний сонник Данилової
Будь-який виріб з кришталю, побачене уві сні — означає, що на вас ось-ось обрушиться жорстока депресія, викликана незадоволеністю партнером. Ваші відносини почнуть невблаганно псуватися.

Якщо уві сні жінці дарує кришталь кохана людина — значить, незабаром він дасть їй привід засумніватися у своїй вірності.

Езотеричний сонник
Кришталь — багато бажань, спокус, але вам доведеться гірко розчаруватися всі вони вам не доступні.

Бити кришталь — відмовитися від надмірних домагань. Це може принести як спокій, якщо ви не засмутилися, так і депресію, якщо вам важко з цим примиритися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі