Крісло. До чого сниться Крісло

Крісло-гойдалка, приснилося вам у сні — принесе вам дружнє тепло і відчуття упевненості і спокою в будь-якій обстановці.

Якщо вам сниться мати, дружина чи кохана, відпочиваючі в кріслі-гойдалці — значить, вам обіцяні наісладчайшіе земні радощі.

Якщо вам сняться порожні крісла-гойдалки — це передбачення тяжкої втрати і самотності. Того, кому присниться подібний сон, безсумнівно, спіткає якесь нещастя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Крісло уві сні — завжди символізує стійкість і стабільність становища.

Бачити, як хтось із ваших знайомих сидить у зручному кріслі — говорить про міцність його позицій. Якщо ж наяву ви ведете з цією людиною якась суперечка, сон попереджає вас про те, що вам не вдасться здобути в ньому верх.

Самому сидіти в зручному кріслі — дуже хороший знак. Найближчим часом вашому становищу ніщо не загрожує.

Крісло-гойдалка — знак того, що ви даремно витрачаєте час і не витягаєте зі свого становища всіх можливих вигод. Бережіться: ваше сьогоднішнє становище насправді не так вже стійко, як це може здатися!

Зламане, діряве крісло — попередження про те, що ваше становище перебуває під загрозою.

Сонник Хассе
Сидіти в кріслі — затяжна хвороба; мати розкішне — багатство; солом’яне — ти ділова людина; на колесах і гойдатися в ньому — непостійне здоров’я; обірване або брудне — порушиться домашній спокій; м’яке — отримати сильний захист.

Сонник від А до Я
Бачити у сні крісло — означає, що наяву вдастеся ностальгічним спогадам про минуле і солодким мріям про майбутнє. Дрімати в кріслі перед каміном — хвороба загрожує затягнутися надовго. Різьблене антикварне крісло — говорить про недосяжне багатстві і розкоші в ваших мріях і розчаруванні наяву від монотонності існування і хиткість любовних відносин.

Плетене крісло — говорить про ваші великі потенційні можливості і далеко не реалізованих ділових здібностях, які чекають своєї години.

Крісло на коліщатах — передвіщає погіршення самопочуття і недобрі передчуття, які не виправдаються завдяки своєчасному втручанню медичного світила.

Глибоке і м’яке шкіряне крісло, в яке ви провалюєтесь як в перину — наяву знайдете сильних захисників від зазіхань на вашу власність. Старе, розвалюється або обдерте крісло — передвістя домашніх неприємностей, які ненадовго, але серйозно порушать ваш сімейний спокій.

Крісло-гойдалка — передвіщає короткочасну радість від спілкування з друзями та однодумцями в теплій дружній обстановці і атмосфері повного взаєморозуміння. Сидіти і гойдатися в ньому — до непостійності в справах.

Бачити у сні родичів, що сидять у кріслі — провіщає їм довгі роки життя і вашу постійну радість на душі від спілкування з ними.

Бачити згорнутого калачиком і заснув у кріслі дитини — знак сиротливого і самотнього існування в старості, занедбаності і печалі.

Сонник XXI століття
Побачене уві сні крісло — передвістя щасливого і спокійного часу, можливості відпочити і обдумати плани на майбутнє.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі