Крокодил. До чого сниться Крокодил

Бачити у сні цю тварину (крокодила) — означає, що незабаром ви будете обмануті вашими найближчими друзями. Крім того, і ваші вороги стануть чіплятися до вас більше, ніж раніше.

Йти по спині крокодила — означає, що вам загрожують неприємності, з якими ви будете наполегливо боротися, прагнучи виплутатися з них самостійно. І вам це вдасться. Зверніть увагу на цей застережливий сон! Уникайте зайвої відвертості в спілкуванні з людьми.

Сонник закоханих
Сон про крокодила — означає, що вас видасть ваш коханий.

Якщо ви йдете по спині крокодила — такий сон застерігає вас від зайвої відвертості з коханим, від якого можна чекати зради.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачений у сні крокодил — це знак непередбаченої небезпеки. Бути може, людина, яка принижується перед вами або якого ви самі ні в що не ставите, приготував для вас небезпечну пастку.

Бачити очі крокодила, що визирає з річки — вказівка ​​на те, що наяву ви недооцінили якусь небезпеку. Такий сон закликає вас до обережності.

Сонник від А до Я
Бачити у сні цього кровожерного хижака в неволі — знак того, що у вашому оточенні з’явилася людина, яку слід побоюватися. Опинитися в річці, що кишить крокодилами — означає, що друзі надійдуть безчесно по відношенню до вас і при цьому звинуватять вас у несправедливому до вас відношенні.

Якщо уві сні на ваших очах крокодили роздирають на частини живої людини — наяву вам загрожують неприємності, впоратися з якими самотужки неможливо; вам доведеться подолати свою гординю і звернутися за допомогою до людини, з яким ви свого часу перервали стосунки.

Сонник XXI століття
Побачити в сні крокодила — попередження: для вас наступають не найсприятливіші часи, ви можете потрапити в залежність від когось.

Якщо він на вас нападає — значить, вас чекають докори і глузування оточуючих.

Хорошим вважається сон, в якому крокодил або алігатор переслідує вас на суші — особливо якщо вам вдалося втекти або сховатися від нього. Такий сон обіцяє поворот справ в кращу сторону, вирішення проблем, які ще недавно здавалися вам нерозв’язними.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі