Кролик. До чого сниться Кролик

Бачити у сні кроликів — означає щасливий поворот в життєвих обставинах: ви будете більш ніж колись, задоволені своїми доходами.

Бачити у сні білих кроликів — означає вірність у коханні і для одружених, і для несімейних.

Якщо вам сняться котрі граються навколо вас пустотливих кролики — значить, вашої радості сприятимуть діти.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо вам сниться кролик — це є передвістям численних чуток, які загрожують обернутися суєтою у вашому житті. Сон говорить про те, що навряд чи ці чутки будуть виправдані, тим не менш, незважаючи на їх безпідставність, вони можуть відвернути вашу увагу від чогось важливого.

Сонник для всієї родини
Кролик загнаний у кут — хтось образить близької вам людини.

На дорозі біжить — до нещастя.

Якщо сон приснився в першій половині тижня — він говорить про те, що ви не марно побоюєтеся неприємностей.

Якщо сон приснився з понеділка на вівторок — ваші побоювання, на щастя, не виправдаються. Переробку, в яку ви потрапили, чекає щасливий кінець.

Якщо сон приснився у другій половині тижня — сон попереджає про можливу хвороби, сходіть до лікаря і пройдіть обстеження, краще з цим не затягувати.

Кролик чи заєць — ви відчуєте себе невпевненим в обговоренні справ з начальством, що різко знизить ваші професійні якості в очах шефа.

Але не турбуйтеся, якщо цей сон присниться вам в ніч на п’ятницю — ви знайдете вихід зі сформованої ситуації і зможете відновити свій авторитет.

Якщо кролик на ваших очах перетвориться на знайомого вам людини — задумайтеся: можливо, ви знаєте про цю людину щось таке, що його лякає. Але не варто користуватися чужими слабкостями в своїх цілях.

Сонник Хассе
Кролик — помилкові друзі хочуть тобі шкодить; їсти його — благополуччя; білого — радість; чорного — печаль.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите білих кроликів — передвіщає зміну на краще у грошових справах і в сімейних відносинах. Чорні кролики уві сні — означають, що вам ставлять палиці в колеса люди, що видають себе за ваших доброзичливців.

Втікають від вас кролики — віщують щасливий випадок або великий виграш. Ловити їх означає вірність у шлюбі, згода між закоханими. Бачити кроликів у клітці — наяву поступіться тиску грубої сили. Випускати їх звідти — доведеться на деякий час взяти на себе турботи по догляду за чужими дітьми.

Бачити пасуться кроликів — означає, що ваші витрати перевищать доходи. Зарізати уві сні кролика — передвіщає, що вам доведеться вдатися до допомоги правозахисних органів, щоб відновити потоптану справедливість.

Обробляти кролика — означає неприємні ексцеси у відносинах між вашими близькими приятелями, яких ви помиритися завдяки своїй чарівності і авторитету. Дохлий кролик, побачений у сні — передвістя хвороби або смерті близької людини. Готувати або є кроляче м’ясо — до участі в скромному, але душевному застілля.

Англійська сонник
Бачити у сні кроликів — це передбачення, що незабаром Ви переселитися у велике місто, де щасливо одружитеся (вийдете заміж). Цей сон також пророкує процвітання Вашої справи. Ваші ділові плани будуть успішно втілені, і Ви візьмете верх над своїми конкурентами.

Для заміжньої жінки бачити в сні кроликів — до додатку сімейства.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі