Кропива. До чого сниться Кропива

Якщо у ваших снах ви прогулюється серед кропиви, не ризикуючи обпектися — ви будете процвітати.

Якщо ви обпеклися нею — ви будете незадоволені собою і зробите інших нещасними.

Якщо молода жінка бачить сон, в якому вона йде через зарості кропиви — це передвіщає, що вона отримає кілька пропозицій про заміжжя від різних чоловіків і, приймаючи рішення, вона випробує неспокійні передчуття.

Бачити у сні кропиву — це знак, що пророкує погане: нестача коштів і неслухняних дітей.

Сонник закоханих
Якщо дівчині присниться, що вона йде крізь зарості кропиви — це означає, що наяву їй зроблять пропозицію багато шанувальників і вона буде відчувати труднощі, визначаючись із вибором.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачена у сні кропива — це відображення ваших негативних емоцій і образ. Нерідко такі сни віщують сварки і конфлікти, наслідки яких виявляться болючими для вас. Постарайтеся не піддаватися емоціям і по можливості уникайте спірних ситуацій.

Бачити город чи сад, зарослий кропивою — найчастіше означає, що ви занадто запустили якусь справу, і це може привести до хворобливих наслідків.

Сонник для всієї родини
Кропива в сновидіннях молодої жінки — хороший знак. Особливо якщо вона незаміжня.

Коли вам сниться сон, в якому ви йдете через зарості кропиви — то незабаром чекайте дива: вам зроблять пропозицію руки і серця, причому не один, а відразу кілька гарячих шанувальників вашої краси і розуму.

Для заміжньої жінки приснився кропива — означає нестачу коштів і проблеми з дітьми, які будуть дратувати своїми нескінченним непослухом і витівками.

Якщо вам приснилася кропива — значить незабаром вас чекає неприємна несподіванка.

По вівторках і середах — цей сон символізує хворобу.

У разі коли вам сниться, що вас хтось ударив кропивою — вам слід побоюватися наклепів і прямих образ.

Якщо при цьому ви ще й відчули опік або біль від удару — ця людина заподіє вам серйозної шкоди.

Якщо ви самі висмикуєте кропиву із землі — незабаром ви позбудетеся від наболілої проблеми. Слід проявити трохи більше рішучості і результат перевершить всі ваші очікування.

Отримати кропиву з чиїхось рук — значить, слід прислухатися до оточуючих, поставитися до них з великою увагою.

Сонник від А до Я
Обпектися уві сні кропивою — передвіщає розлад почуттів, крайнє невдоволення собою і оточуючими, через що зробитеся для них нестерпним занудою.

Січ когось кропивою — до неприємностей через брак грошей, поганого навчання і незадовільної поведінки дітей у школі.

Якщо уві сні ви йдете в оголеному вигляді через високі й густі зарості кропиви, яка вас абсолютно не обпалює — таке дивне сновидіння віщує, що ви будете поставлені відразу перед кількома взаємовиключними варіантами, не в силах віддати перевагу жодному з них.

Готувати уві сні щі з кропиви — знак успіху і великих доходів.

Косити кропиву — зробите покупку, в якій скоро розчаруєтеся.

Якщо уві сні ви витоптувати зарості кропиви — значить, наяву проявите норовистість, непоступливість і тим самим підірвете довіру до себе.

Сонник XXI століття
Побачити в сні кропиву — знак того, що хтось із ваших противників або недоброзичливців намагається нашкодити вам, рвати її — означає, що вам вдасться нейтралізувати дії ваших ворогів, є її — на щастя.

Англійська сонник
Якщо Вам сняться зарості кропиви — це означає, що у Вас буде добре здоров’я і благополучне життя, але якщо Ви обпеклися кропивою — це знак прийдешніх неприємностей і розчарувань. Ви будете глибоко ображені невдячним поведінкою Вашої лицемірного друга, а якщо Ви закохані. Ваша кохана змінить Вам і вийде заміж за Вашої суперника.

Рейтинг статті:
(1 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі