Кров. До чого сниться Кров

Снящіеся криваві одягу — говорять про можливі ворогах, які прагнуть перешкодити успішній кар’єрі, що відкривається перед вами. Той, хто бачить цей сон, повинен побоюватися дивних нових дружніх зв’язків.

Бачити кров, що ллється з рани — знак фізичного нездоров’я або прийдешнє занепокоєння, неуспіх у справах, викликаний невдалими угодами з іноземними синдикатами, картелями та іншими об’єднаннями.

Бачити кров на своїх руках — невдачі, фатальне невезіння, якщо ви негайно не подбаєте про себе самого і своїх справах.

Сонник Ванги
Кров у сновидінні — асоціюється з родинними зв’язками, відплатою, конфліктами.

Сон, в якому ви намагаєтеся зупинити ллється з рани кров — символізує вашу тугу за померлою близькою людиною.

Якщо уві сні ви побачили кров на своєму одязі — це знак того, що вчинок близької людини поставить під загрозу вашу репутацію.

У сні ви захищалися і вдарили свого ворога так сильно, що з його рани бризнула на вас кров — цей сон пророкує, що будь-яке втручання у сварку між близькими людьми може закінчитися для вас серйозними наслідками. Вам сниться, що ви п’єте з річки холодну і смачну воду. Але раптом вода в річці починає темніти і на ваших очах перетворюється на густу кров. Ви з жахом помічаєте, що цією кров’ю забруднені ваші руки, рот і одяг. Цей сон є застереженням. На вашому роду лежить давнє прокляття, яке не забариться зруйнувати ваше життя і життя ваших близьких. Злий рок буде переслідувати вас до тих пір, поки ви не попросите вибачення у Творця за гріхи, в яких винні ваші предки.

Сонник закоханих
Сон, в якому кров стікає по одязі — говорить про те, що вам треба остерігатися нових друзів і шанувальників, які, можливо, замишляють проти вас щось недобре.

Бачити свої руки, обагрені кров’ю — обіцяє рок, невдачу в сердечних справах.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кров у сні — є символом вашої енергії, життєвої сили.

Бачити, як у вас або у когось несподівано хлинула яскрава, чиста кров — знак того, що ви здатні зробити неможливе, направивши всю свою енергію в конкретне русло. Політику такий сон — може передвіщати, що він стане харизматичної фігурою, але це тільки якщо кров у сні була чиста і в ній не було ніяких темних згустків.

Чистий кров, що виходить з рани — свідчення того, що кинути всі свої сили на вирішення того чи іншого питання вас змусить глибоке переживання.

Чистий кров, що тече з рота — означає, що своєю енергією ви можете повести за собою інших.

Чистий кров, що випливає з вух — попередження про те, що причиною ваших рішучих дій стане якась новина.

В той же час, чиста кров, що тече з носа — знак великих хвилювань і переживань. Швидше за все, ви даремно розтрачуєте свою енергію, турбуючись про майбутні події.

Бачити, як з тіла, неважливо, свого або чужого викидається чорна кров — означає, що якесь важке переживання залишить вас. Хворому такий сон — може передвіщати одужання.

Темні згустки в чистій крові — є вказівкою на проблеми зі здоров’ям. Бути може, якась хвороба незабаром змусить вас мобілізувати всі свої сили.

Запечена кров — знак глибоких переживань.

Сонник Нострадамуса
Якщо уві сні ви побачили на собі кров — найближчим часом ви отримаєте звістку від своїх родичів.

Сон, в якому ви спливати кров’ю — означає тимчасове самотність і печаль.

Побачити в сні, як ви проливаєте чиюсь кров — проявити безпечність при вирішенні дуже важливої ​​для вас проблеми. Вам слід взяти ініціативу у свої руки.

Бачити у сні близької людини, спливав кров’ю — через ваш егоїзму у вас зіпсуються стосунки з близькою людиною.

Сон, у якому ви побачили залиту кров’ю землю — передвіщає важкі випробування, конфлікти і людські жертви.

Сонник Хассе
Бачити червону кров — веселість; згуслу — хвороба; проливати в битві — неприємності внаслідок необґрунтованої поспішності; пити — хороші надії; ллється на землю — щастя; плавати — великі потрясіння; кров тварин — справи твої здійснимих; бачити на інших — хвороба в сім’ї.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви здаєте кров на аналіз — стало бути, наяву у вас не все благополучно зі здоров’ям, вам слід не відкладаючи в довгий ящик звернутися до лікаря і як слід обстежитися в поліклініці.

Бачити поточну з порізу кров — наяву проведете веселі годинник в дружній компанії. Застигла і покрила рану кіркою кров — передвістя хвороби когось із родичів. Рясно тече з хворої рани кров — передвіщає неприємності внаслідок необґрунтованої поспішності. Ллється на землю кров — знак щасливих подій.

Здавати кров, будучи донором — до великих потрясінь і переживань. Забруднитися в крові — до невдалого збігу обставин. Що йде носом кров — передвістя нещасного випадку або автокатастрофи. Якщо кров йде горлом — засоромився своїх недоліків.

Відсічена або закривавлена ​​голова — передвіщає розлад справ і низку дрібних прикростей. Бачити у сні нарив або фурункул, що сочиться гноєм навпіл з сукровицею — означає, що вас чекають у найближчому майбутньому неприємності, з яких більшу прикрість вам доставить нечесну поведінку друзів.

Кров на руках — до тимчасового відчуження у відносинах між близькими людьми через несправедливе ставлення до вас. Бачити м’ясників із закривавленими руками й одягом, що забивають худобу і обробляють туші — злісна наклеп кине тінь на вашу репутацію.

Мати уві сні справу з кров’ю тварин — наяву подолаєте всі труднощі і перешкоди в справах. Робити кров’яну ковбасу — повеселитесь в компанії простодушних, невибагливих і сердечних людей. Готувати біфштекс з кров’ю — ваш вибір виявиться єдино правильним.

Відмивати з себе або відпирати з одягу кров — належить побачення з рідними.

Бачити вампірів, які п’ють кров своїх жертв — хороші надії здійсняться, серйозні побоювання розсіються. Прихлопнуть комара, муху або інше кровоссальні комахи — наяву вас звинуватять в недовірі люди, про які вам відомо як про жуликів і пройдисвітів.

Побачити в сні щось криваво-червоного кольору — означає настання якоїсь глобальної біди або катастрофи, від якої немає порятунку.

Якщо уві сні ви вступили в кровозмісний зв’язок — стало бути, в реальності цей факт інцесту відіб’ється на ставленні до вас чоловіків, які стануть липнути до вас як оси на солодке без всякої на те причини.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви бачите кровотеча — це означає, що вам необхідно проявити обережність, звернути увагу на своє здоров’я, остерігатися пліток.

Черпати й пити кров у сні — на щастя, грошей, тузі за близькій вам людині, необхідності духовної підтримки.

Якщо вам сниться, що ви п’єте свою кров — значить, більше всіх будете любити себе.

Кровотеча у себе бачити — до ведення розумного способу життя, благополуччя, виправданим і розумним витрат.

Якщо кров тече з голови — це сниться до збільшення стану, з носа — на щастя, кровотеча з рук або ніг — до неприємності або печалі.

Зовсім стікати кров’ю — означає витрачати не по кишені, різати тіло і милуватися своєю кров’ю — перейматися таємницями, благополуччям.

Бачити у сні кровотеча у знайомого — знак того, що ви будете відчувати свою провину перед ним або зможете зайняти у нього гроші.

Бачити дуже багато крові — до виконання бажань, небезпечним вибухів почуттів.

Краплі крові на землі — до задоволення, кров’ю стежити — до багатства.

Криваві сльози лити — означає те, що ви можете потрапити в неприємну ситуацію і випробувати через це почуття сорому.

Англійська сонник
Побачити кров у сні — дуже поганий знак. Вам загрожує втрата когось із Ваших близьких. Можливі й інші позбавлення і втрати. Тим, хто готується до весілля, цей сон послужить поганим знаком: їм не бути разом, несподівана подія зруйнує їх союз.

Якщо уві сні кров’ю забруднені Ваші власні руки — значить ви на порозі згубного кроку, який загрожує чиєїсь долі. Схаменіться, поки не пізно!

Рейтинг статті:
(2 голосів 2,50 середній з 5)

Коментарі