Кубок. До чого сниться Кубок

Бачити у сні кубок — означає задоволення, яке ви отримаєте, ненавмисно засмутивши цим своїх близьких.

Розбити кубок, чашу — передвіщає невдачу в спробі добитися влади за підтримки одного.

Сонник закоханих
Кубок — обіцяє вам задоволення, однак отримаєте ви його в тому випадку, якщо зробите вчинок, який засмутить вашого коханого.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Кубок уві сні — символізує гордість і честолюбство.

Виграти у сні кубок — знак того, що в якійсь справі ви можете розраховувати тільки на моральне задоволення. Якщо ж наяву ви очікуєте отримати матеріальну прибуток або вигоду, то в цьому сон вас розчарує.

Навіть якщо вам присниться кубок, зроблений з чистого золота — це нічого не змінює, золото в даному випадку говорить лише про те, що моральне задоволення буде дуже сильним.

Бронзовий або мідний кубок — знак розчарування і обманутих надій.

Пити в сні з кубка — це попередження про те, що честолюбні помисли здатні запаморочити вам голову.

Сонник Хассе
Кубок бачити — будь помірним; пити з нього вино — прийде добрий час; золотий — гордість зашкодить тобі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні кубок — означає, що вам доведеться стримати свої почуття, як би несправедливо з вами ні обійшлися. Кришталевий кубок — означає задоволення, змішане з гіркотою майбутньої втрати.

Золотий кубок — говорить про те, що упередженим ставленням до людини налаштуєте його проти себе. Наповнювати кубок вином — знак майбутніх добрих змін у вашому житті. Дірявий кубок — до нещастя в сім’ї.

Розбити дорогий кубок уві сні — означає ненавмисну ​​радість, на зміну якій прийдуть каяття і жаль. Здавати дорогоцінний кубок в ломбард — переживете важкі часи заради мети, яка буде досягнута.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі