Кульгати. До чого сниться Кульгати

Бачити у сні, що ви накульгує при ходьбі — означає маленькі неприємності, несподівано постали перед вами, які сильно зменшать вашу радість.

Побачити інших кульгає — передвіщає, що ви будете ображені поведінкою одного. Сон обіцяє вам дрібні невдачі.

Сонник Фрейда
У сні побачити кульгавого — сон означає, що в реальному житті вам хочеться володіти набагато більшим, ніж доводиться задовольнятися. Ви прагнете отримати бажане, але конкретних дій не вживаєте, бо боїтеся потерпіти невдачу. Пам’ятайте: бездіяльність — ворог успіху. Так що перестаньте малювати собі картини щасливого майбутнього, сидячи вдома на дивані.

Самому уві сні кульгати, хоча в реальному житті причин для цього немає — це означає, що насправді ви не можете розділити бажань свого партнера, як не намагаєтеся. Не варто занадто багато думати про це і аналізувати — просто віддавайтеся на волю іншої людини, а там видно буде, чи потрібно боятися його.

Якщо вам приснилося, що ви кульгаєте — ви страждаєте комплексом неповноцінності при спілкуванні з оточуючими.

Якщо ви побачили уві сні хромающего людини — у вас дуже широкі уявлення про сексуальну привабливість партнера. Вас цікавить секс сам по собі, а не зовнішні дані партнера. Вам може здатися привабливим секс і з фізично неповноцінним людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Зустрівши у сні кульгавого — стережіться рад з боку, вони можуть підвести вас.

Самому кульгати уві сні — знак того, що ви упустили в своїх справах щось важливе, і це серйозно ускладнює просування ваших задумів.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилися хромающие люди — вам доведеться змиритися з тим, що вашим надіям не судилося здійснитися, а від задоволень ви не отримаєте ніякого задоволення.

Сонник Деніз Лінн
Кульгати — чи не заважають вам ступати по життю обмеження, які ви самі на себе наклали? Заявіть собі: «У мене достатньо сил, щоб йти по життю. І нехай буде так! »

Чи відчуваєте ви себе нікому не потрібним, як кульгава качка — змініть ситуацію, відчуйте свою силу і ефективність.

Еротичний сонник Данилової
Кульгавий людина, приснилося вам — символ безплідних надій і розчарування в любові.

Власна кульгавість у сні — обіцяє низку невдач на любовному фронті.

Якщо кульгавістю уві сні страждає ваша кохана людина — наяву він чим-небудь образить вас.

Езотеричний сонник
Кульгавий — хтось невідомий ваші справи будуть йти не добре, ні погано.

Відомий, що не кульгавий — по життю у ваших знайомих буде застій у справах по незалежних від них причин.

Кульгавий, у якого пройшла кульгавість (включаючи вас, якщо по життю ви кульгавий) — несподіваний ривок у справах, процвітання в бізнесі.

Себе кульгавим бачити — хтось «підставляє вас ніжку» на діловому терені. Постарайтеся заздалегідь «вирахувати» ворога серед ваших ділових партнерів або співробітників.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі