Куля. До чого сниться Куля

Форма кулі у сні — символізує прагнення до досконалості, найчастіше надмірне або марна. Якщо вам сниться якийсь кулястий предмет, який здається дивним, то після такого сну варто задуматися — може, намагаючись досягти ідеалу, ви тільки шкодите своїх справах?

Таке ж значення має сон, у якому кулястий предмет виробляє які-небудь руйнування — цей сон нагадує, що в гонитві за кращим не слід руйнувати хороше.

Повітряна куля у сні — підказує, що наяву ви будуєте нереальні плани, що не мають ні найменшого шансу на успіх. Чим більше розмір кулі і чим вище він летить, тим більше значення ви надаєте своїм задумам і тим сильніше може бути ваше розчарування.

Сонник Нострадамуса
Побачити в сні вогненна куля, що летить у напрямку до землі — такий сон свідчить про те, що в майбутньому землі загрожує великий метеорит, який принесе нашій планеті руйнування. Сновидцу такий сон пророкує нещастя.

Якщо вам наснився земну кулю — цей сон означає, що наша планета перебуває в реальній небезпеці. Причому ця небезпека виходить не ззовні, а вона укладена в самих людях. Вся справа в тому, що населення планети зовсім забуло про те, що ми живемо на крихкій зірці і саме життя нам дарована згори. Кожній конкретній країні, навіть кожній людині здається, що він сильніший за інших, а тому найголовнішим бажанням є бажання довести всьому світові своє власну перевагу за допомогою зброї і насильства.

Побачити в сні величезний темний кулю, що наближається до землі — знак того, що землі загрожує екологічна катастрофа і відбудеться вона через тих викидів, якими отруюють повітря різні заводи. Настане час, коли на землю спуститься сіру хмару і люди будуть відчувати велику потребу в повітрі.

Якщо уві сні ви побачили куля, що світиться на поверхні землі — такий сон пророкує відвідування землі живими істотами з іншої планети, які вступлять в контакт із землянами і повідають їм багато нового і цікавого. Сновидца такий сон попереджає про те, що в майбутньому він зіткнеться з чимось досі йому невідомим, що викличе у нього великий страх.

Тікати уві сні від вогненної кулі — передвістя страшної війни. Можливо, це буде третя світова війна, в яку будуть залучені багато країн світу. Сновидцу такий сон говорить про те, що він особисто понесе великі втрати у війні, а може бути, навіть буде брати активну участь у цій страшній битві не на життя, а на смерть.

Еротичний сонник Данилової
Побачений у сні куля — символізує бажання віддавати, жертвувати собою і власними насолодами.

Куля — це знак покори, м’якості, тепла, пластичності.

Якщо він приснився чоловіку — це говорить про те, що йому не вистачає жіночого тепла, природності і, цілком можливо, що він переситився легкою здобиччю і доступним сексом.

Для жінки такий сон — означає, що вона фізіологічно і психологічно дозріла для зачаття і народження дитини.

Бачити у сні надувну кульку — в реальному житті займатися порожніми заняттями і клопотами, в той час як все найголовніше проходить стороною. Уявні надії і мрії.

Езотеричний сонник
Куля — повнота почуттів, наповніть життя змістом.

Катати в більярдній — маса захоплень. Період, багатий враженнями.

Повітряна куля — надувати ви самодостатні і самі собі придумуєте заняття. Бачити, грати вам необхідно захопити своїми інтересами інших людей, інакше вони будуть відчувати себе самотніми і скривдженими.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі