Кумир. До чого сниться Кумир

Якщо вам сниться, що ви поклоняєтеся ідолам — значить, вас чекає дуже повільне сходження до популярності і слави; мабуть, на шляху до них ви будете надмірно вдаватися дріб’язковим занять.

Розвінчання ідолів — обіцяє вам в майбутньому твердість духу і самовладання. Ніяка виснажлива робота не зупинить. Вас в прагненні до загальній повазі.

Якщо ви бачите, як ідолам поклоняються інші — це віщує розбіжності в колі ваших друзів.

Засудити уві сні ідолопоклонство — обіцянка вашої популярності і навіть пошани, чому сприятиме ваше вміння розбиратися в психології людей, осягати можливості і схильності розуму.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, як поклоняються кумирам і ідолам інші люди — це віщує розбіжності між вашим коханим і вашими друзями.

Якщо ви засуджуєте ідолопоклонників — це говорить про те, що ви досягнете шани і поваги завдяки своєму вмінню впливати на людей і особистому чарівності.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні ви поклоняєтеся ожилому ідолу — значить наяву ви будете розчаровані, прийнявши неправильне рішення.

Якщо ви бачите, що ідолам поклоняються інші люди — найближчим часом ви розчаруєтеся в близькому вам людині, але зможете домогтися суспільного визнання.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви присутні на концерті або театралізованому шоу свого кумира з числа естрадних або рок-зірок — це знак блискучого успіху, якого ви досягнете завдяки протекції багатих меценатів.

Якщо ваші кумири у сні розчарували вас — такий сон передвіщає розбіжності з друзями, а також негаразди в сім’ї.

Бачити себе в ролі кумира публіки, що носить вас буквально на руках — наяву допустите серйозний промах, не надавши довіру людині, яка заслуговує цього, як ніхто інший.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі