Купання. До чого сниться Купання

Купатися в чистій річці — знак життєвих радостей і задоволень.

Купання в басейні з чистою водою — передвістя того, що результат ваших справ обрадує вас.

Якщо ж ви купаєтеся у ванні — такий сон, навпаки, віщує неприємності і проблеми.

Купання в морі — попереджає про те, що сильні емоції і глибокі почуття загрожують захопити вас. Якщо атмосфера такого сну негативна — це явний заклик не втрачати голову від натовпу почуття, інакше все може закінчитися сумно.

Каламутна вода при купанні — передвістя неприємностей. Нерідко такі сни свідчать про початок захворювання.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви купаєтеся в озері разом зі своєю подругою, яка перевершує вас у своїй майстерності — означає, що ваш імідж і безсумнівну чарівність будуть гідно оцінені оточуючими, а ось гріхів просто ніхто не буде помічати.

Сонник Хассе
Купатися у ванні — позбавлення від хвороби і тривог; бачити в кімнаті — візьмеш хорошу, багату дружину (чоловіка); в річці — сила і витриманість; в каламутній воді — невелика зміна в положенні; тепла — вигоди; купатися в одязі — види на спадщину; мити ноги — мати гарне господарство.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви купаєтеся в басейні — наяву це віщує позбавлення від хвороб і тривог. Купатися в морі — порадієте успіхам чоловіка, а для молодої дівчини — такий сон передвіщає заможного нареченого. Купання в річці — випробуєте сильний тиск з боку начальства, проявивши мужність і витримку, не зміните своїм принципам та інтересам. Купатися в озері — передвіщає незначні зміни в матеріальному становищі і у відносинах з обранцем.

Якщо уві сні ви купаєтеся в крижаній воді взимку — в реальному житті відчуєте ні з чим не порівнянне задоволення, яке буде несподівано перервано в самий піковий момент. Купатися в теплій літній воді — обіцяє матеріальні вигоди і сердечне ставлення коханого.

Купатися у сні в молоці — означає багатство і успіх, які очікую вас попереду. Якщо ви в своєму сновидінні купаєтеся оголеною — це означає, що ви з усією пристрастю віддастеся людині, набагато перевершує вас за віком. Бачити оголеними купаються чоловіків — означає, що у вас буде повно шанувальників і залицяльників; якщо бачите купаються голих жінок — недоброзичливці спробують втягнути вас в скандал або якісь непорядні справи.

Бачити у сні, як купають новонародженого — передвіщає щасливий вихід їх скрутного становища.

Сонник XXI століття
Купатися у сні — до радості чи до походу в гості.

Купатися у сні у мармуровій ванні — до радісної несподіванки, в цинковій — означає, що вам важко розібратися у своїх почуттях, в чавунної емальованої — до прогресу в справах.

Приймати уві сні душ — означає, що вам незабаром представиться можливість позбутися постійно заважають обставин.

Купатися в чистій воді — до безтурботного життя, у ставку до клопотів, у брудній каламутній воді — до звинувачення.

Дітей купаються бачити — на радість батьків, пірнути — до нещастя, небезпечному самопізнання.

Англійська сонник
Сон, в якому Вам довелось купатися у чистій і прозорій воді — обіцяє Вам багато хорошого. Успіх в роботі і любовні перемоги Вам забезпечені.

Але якщо вода, в якій Ви купаєтеся, брудна і каламутна — значить вам нема чого чекати від життя, крім горя і бід, злиднів і хвороб.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі