Курча. До чого сниться Курча

Бачити у сні виводок курчат — означає клопоти і турботи. Втім, деякі з них підуть вам на користь.

Зовсім маленькі або ледь підросли курчата — віщують вдалі починання, які зажадають від вас фізичної витривалості.

Бачити курчат, що заходять ввечері в курник — означає, що вороги замишляють зло проти вас.

Є курчат у сні — знак того, що егоїзм зашкодить вашому доброму імені. Справи і любовні відносини будуть як і раніше в ненадійному, ризикованому стані.

Сонник Фрейда
Бачити маленького, жовтого ще курчати — цей сон говорить про те, що до свого здоров’я вам потрібно ставитися дбайливіше. Якщо ви і далі будете настільки байдуже ставитися до всього, що пов’язано з вашим організмом, то в кінцевому підсумку захворієте.

Годувати курчат — ваш сексуальний досвід може дуже скоро стати в нагоді. Вся справа в тому, що в найближчому майбутньому вам првдется займатися коханням з дуже недосвідченим партнером, з людиною, абсолютно не вміють розслаблятися і отримувати від сексу задоволення. Ваше завдання — навчити його всьому хорошому, що відомо вам.

Сонник закоханих
Людина, якій сняться курчата — занадто егоїстичний і ні до кого не може відчувати по-справжньому сильних і глибоких почуттів.

Сонник від А до Я
Бачити у сні квочку з виводком курчат — говорить про те, що вам доведеться пошкодувати про втрачену можливість влаштувати свою долю з вподобаним вам людиною, а для заміжніх такий сон передвіщає появу коханця.

Бачити бігають по квартирі курчат — означає, що щоденні обов’язки по дому вам настільки остогидли, що ви не проти хоч ненадовго кинути все і поїхати куди-небудь, де могли б відпочити і зібратися з новими силами.

Готувати курчати тютюну — якраз навпаки: домашні клопоти принесуть вам радість.

Є у сні курчати — до збільшення багатства.

Англійська сонник
Сон про курку з курчатами — поганий сон. Він попереджає про наближення нещастя. Ваш улюблений (улюблена) покине Вас і з’єднає своє життя з іншим (інший). Для сільського трудівника цей сон — передвісник неврожаю.

Еротичний сонник Данилової
Приснився виводок курчат — попереджає, що найближчим часом вам належить випробувати чимало тривог з-за кохану людину. Тільки що вилупилося курча передвіщає початок тривалого роману, який зажадає від вас великого терпіння.

Якщо уві сні ви скликаєте курчат, щоб на ніч закрити їх в курнику — значить, ваші суперники затіяли проти вас щось недобре.

Мертвий курча віщує втрати в любові, для заміжньої жінки — небажану вагітність і сварку з чоловіком.

Якщо вам сниться, що ви їсте курчати — ви постраждаєте від любові до людини набагато молодше вас, і ваша репутація похитнеться.

Езотеричний сонник
Курчата — дрібні клопоти і дріб’язкові хвилювання, якими ви заповнюєте порожнечу свого життя, не думаючи про більш серйозні речі.

Рейтинг статті:
(1 голосів 2,00 середній з 5)

Коментарі