Курінь. До чого сниться Курінь

Курінь уві сні — знак того, що ви намагаєтеся піти від проблем, закриваючи на них очі. Обережніше: сон підказує, що через це ваше благополуччя може сильно похитнутися, а справи прийдуть у занепад.

Сучасний cовмещенний сонник
Приснився курінь — передвіщає, що Вашим мріям і сподіванням не судилося збутися.

Якщо Вам сниться, що Ви будуєте курінь — значить, Ви самі зводите на своєму шляху перешкоди.

Бачити себе в сні живуть в курені — знак тривоги і занепокоєння. Молодій дівчині такий сон — передвіщає безтурботне щастя з коханим.

Бачити себе нудьгуючим в курені — знак того, що Вам належить почати все з нуля, і нове життя буде набагато краще колишньою.

Сонник від А до Я
Приснився курінь, в якому ви нібито живете в лісовій глушині, далеко від якої б то не було цивілізації — це ознака вашої незадоволеності нинішнім становищем і сформованим ходом подій, прихованого бажання кардинально змінити життя.

Палаючий курінь — знак радісної події, що може вам дати бажану свободу і засоби для здійснення своєї мрії.

Сидіти в дірявому курені під час сильної зливи — такий сон говорить про половинчастості прийнятого вами рішення, яке не принесе бажаного результату.

Сонник Білого мага
Вам сниться, що ви живете в курені — це характеризує вас як людину, яка в житті звик задовольнятися малим. Є в вас навіть щось від аскета — звичка економити. Завдяки цьому ви не скаржитеся на життя і не вважаєте за потрібне це робити.

Будувати в сні курінь — ваш сон означає, що насправді ви робите дуже мало, щоб відчувати себе по-справжньому задоволеним. Але при цьому ви самі не надто старанно працюєте, а в підсумку у своїй бідності звинувачуйте інших, але ніхто не зобов’язаний платити вам велику зарплату за повну бездіяльність.

Якщо уві сні ви ламали курінь — значить, в реальному житті ви докладаєте максимум зусиль, щоб підняти рівень життя, але поки ваші зусилля не увінчалися скільки-небудь значним успіхом. Вся біда в тому, що ви працюєте не в тому напрямку, в якому треба.

Еротичний сонник Данилової
Сон, в якому ви бачите курінь — символізує ваші внутрішні суперечності, які заважають вам отримувати повноцінне насолоду від близькості з коханою людиною.

Робити курінь у лісі або на березі моря — прагнення усамітнитися, зрозуміти себе і спокійно все обміркувати

Жити в курені з кимось — ваші спроби знайти свою справжню другу половину, бажання спокою і безтурботності.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі