Кущі. До чого сняться Кущі

Кущі в сновидіннях — знак складною, заплутаною ситуації. Такий сон може закликати вас до того, щоб навести порядок у своєму житті.

Акуратно підстрижені декоративні кущі — хороший знак, який свідчить про те, що ваша дипломатичність і відчуття такту здатні забезпечити вам благополуччя і процвітання.

Бачити, як на густому чагарнику ростуть стиглі, смачні ягоди — означає, що джерелом ваших негараздів можуть стати якісь спокуси або гонитва за миттєвими задоволеннями.

Сонник для всієї родини
Кущ — символізує цілком заслужений вами успіх у справах. Вас нарешті оцінять, користуйтеся ситуацією, поки удача сама йде до вас в руки.

Бачити квітучий кущ — ви можете без побоювань ризикувати, все одно, так чи інакше ви залишитеся у виграші. Навіть те, що в даний момент ви сприймаєте як невдачу, помилку, надалі обернеться на вашу користь.

Продиратися крізь чагарник — незважаючи на численні перешкоди, ви досягнете своєї мети.

Кущ з опалим листям — не слід найближчим часом очікувати великих грошових прибутків.

Вирваний вами або кимось ще кущ — ви занадто багато чого хочете.

Кущ або кущі, вкриті снігом — не слід найближчим часом занадто нервувати. Вам необхідний відпочинок.

Підстригати кущі, зривати з них гілки — хоча вам і здається, що ви стоїте на місці, насправді повільно, але вірно ви просувається до наміченої мети.

Сонник від А до Я
Бачити у сні зелені кущі — означає, що ваша симпатія зустріне взаємність. Якщо ви потрапили в кущі терну і не можете вибратися звідти — значить, ваші недоброзичливці хочуть заманити вас у пастку, для чого підносять неправдиву інформацію; наяву ви повинні бути більш пильною і обережною.

Викорчовувати чагарник — знак доброї допомоги, яку своєчасно отримаєте від друзів. Бачити кущі, вирвані з корінням — передвістя біди, бо як службові справи, так і особисті обставини зазнають змін в негативну сторону. Рубати сухий чагарник — передвіщає наступ хвороби і смуток на душі і в серці.

Побачити в сні кущі багна — означає, що незабаром вам має бути зустріч зі старим другом, якого ви не бачили вже цілу вічність. Побачені уві сні зарості базиліка — віщують вам нещастя, заподіяні таємними ворогами. Кущі барбарису — пророкують зміну в справах і нові враження.

Якщо уві сні ви опинилися в ожиннику в саму ягідну пору — наяву піддастеся спокусі, за яким можуть послідувати найсерйозніші ускладнення.

Побачений у сні мирт — передвіщає любов і сімейне благополуччя. Ялівець уві сні — до небіжчика, палаючий в багатті сухий ялівцевий кущ — отримаєте перемогу над ворогами, поваливши їх на порох.

Побачити в сні кущі шипшини — означає, що в реальному житті обдурить в своїх найкращих почуттях.

Кущі з рожевими квітами — означають щастя в шлюбі, з білими — душевні страждання по коханій людині. Бачити у сні кущі з плодами — передвіщає, що вийдете заміж за багатого і самостійної людини.

Сонник XXI століття
Кущ бачити уві сні — знак того, що ваші справи найближчим часом будуть досить клопіткою.

Чагарник бачити — до смутку, життєвій суєті і турботам, перебувати в кущах — до отримання несподіваної новини.

Бачити колючий чагарник, терен уві сні — до зустрічі зі злим людиною, до невеликої неприємності, про нього вколотися — до любовної печалі, подразнення.

Живу колючий огорожа бачити в сні — означає, що ви занадто перебільшуєте дрібні неприємності, не маєте волі, щоб впоратися з ними.

Якщо уві сні ви продирається крізь чагарник — значить, в даний час ви живете без ясної мети.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі