Кут. До чого сниться Кут

Якщо у сні Ви намагаєтеся розглянути, що висить у кутку, але це Вам не вдається — значить, насправді Вас розбирає цікавість. Ви намагаєтеся з’ясувати щось, що не має прямого відношення до Вас.

Якщо Ви ставите дитини в кут — наяву будете відчувати гордість за власних нащадків.

Якщо в кутку висить ікона, але вона розгорнута до стіни — це свідчить 6 тому, що у Вашому житті відбувається щось зовсім не властиве Вашої натурі, надзвичайне.

Сон, в якому Ви прикрашаєте до майбутнього свята кути кімнати — нагадує Вам про важливу подію, яке скоро відбудеться, і Ви повинні встигнути підготуватися до нього.

Якщо у сні Ви змахує павутину з кутів — значить, незабаром припиняться головні болі, які постійно мучать Вас.

Якщо Ви живете в кімнаті, де немає жодного прямого кута — значить, ваші нетрадиційні погляди на секс і сім’ю зрозумілі далеко не всім і у Вас можуть бути проблеми.

Сонник Деніз Лінн
Чи відчуваєте ви, що життя загнала вас в кут — озирніться, з будь-якого становища існує вихід.

Сонник XXI століття
Бути уві сні поставленим в кут і не знати, як з нього вийти — до перешкод.

Кут будинку сниться до нових можливостей, згортати за ріг — на подив.

Знімати уві сні «кут» в кімнаті — до потреби усамітнитися, здавати «кут» — означає, що власні наміри можуть обернутися проти вас.

Сховатися за ріг від когось уві сні — означає наяву прозріння від лицемірства і брехні.

Езотеричний сонник
Кут будинку, вулиці — гостре становище. Ви можете потрапити в ситуацію, коли буде потрібно напруга всіх сил і швидка реакція. Кімната ви будете «загнані в кут», доведеться викручуватися і застосовувати дипломатію. Різкі рухи в даному випадку протипоказані.

Сонник Цветкова
Кут — перешкода, не можна стояти на своєму; здавати «кут» — наміри, обставини обернуться проти сплячого; зовні будинку — нові можливості; згорнути за ріг — подив.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі