Квартира. До чого сниться Квартира

Бачити себе в чужій квартирі — передвіщає дівчині швидке заміжжя; жінці — поява коханця або побачення з ним; чоловікові — любовну інтрижку.

Якщо Вам сниться, що Ви переїжджаєте в нову квартиру — скоро Вас чекають сприятливі зміни.

Бачити багато речей при переїзді або нову квартиру з безліччю речей — пророкує, що на Вас несподівано звалиться удача.

Купувати у сні шикарну квартиру — застерігає, що Вашим мріям не судилося збутися через те, що Ви ігноруєте дрібниці і не прораховуєте свої дії з урахуванням цих дрібниць. Жінці такий сон — говорить про її занадто великий вимогливості до чоловіка.

Якщо Вам сниться, що Ви живете в тісній, темній і старій квартирі — Ваші плани не будуть реалізовані. Дівчині цей сон — говорить про ненадійність надійшов їй пропозиції.

Якщо Вам приснилося, що Ви обставляете квартиру меблями — чекайте розбіжностей в сім’ї.

Якщо Вам сниться, що Вас вигнали з квартири або відняли її у Вас — Вас чекає вдале придбання. Якщо такий сон бачить жінка — її чекає подарунок, про який вона давно мріяла.

Квартира — це фізичне тіло, у фізичному тілі розташовуються тонкі тіла.

Будинок, квартира — завжди вказують на те, що справа відбувається у вашому тонкому тілі (в енергетиці, аурі).

Завжди запам’ятовуйте який поверх — поверх — це рівень, квартира — це ваше енергетичне тіло. (Будь-які натяки на поверх, також може бути просто відчуття або знання того, що ви на певному поверсі.)

Бігати по кімнатах — переміщатися свідомістю по фізичному тілу (наприклад по енергетичних каналах — наді).

Впустити що або в квартиру — означає впустити в своє енергополе щось чужорідне. Або щось намагається це зробити в звичайному житті. Це погано — якщо це вам не подобається, якщо істоти в темному одязі та викликають у вас у сні неприязнь. Не впускати!

Сонник від А до Я
Бачити у сні свою квартиру — передвіщає грошові надходження. Міняти свою квартиру на іншу — означає зраду в коханні. Чужа квартира — говорить про те, що людина, з якою ви знаходитесь в інтимних відносинах, змінює або має намір змінити вам з вашою найближчою подругою.

Якщо уві сні ви знімаєте квартиру внайми — наяву це віщує весілля. Не мати квартири — зацікавитесь небезпечною справою, спокусившись великим прибутком. Якщо у вашій квартирі когось заарештовують — це до несподіванок і приємних сюрпризів.

Брати на квартиру мешканця — знак того, що ви будете посвячені в донжуанський список вашого шанувальника. Якщо мешканець з’їде з квартири, не розрахувавшись з вами — вас чекають неприємності з чоловіками на грунті фінансових розрахунків.

Опинитися в передпокої чужої квартири в очікуванні, поки господар не зволить вийти до вас — наяву піддатися приниженню. Бачити себе в чужій спальні — до ревнощів чоловіка або коханого. Бачити у сні багату і зі смаком обставлену квартиру з кабінетом і великою бібліотекою — такий сон передвіщає, що ваше прагнення жити краще реалізується.

Езотеричний сонник
Квартира — життєвий простір. Нова нові горизонти в житті.

Обставляти заново квартиру — освоювати нові можливості застосування своїх сил.

Ремонтувати стару — знаходити нові форми для діяльності на старій території, що буде пов’язано з переоформленням документів. Чим квартира більше, просторіше тим ширше життєвий простір, чим тісніше і захаращених тим вже.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі