Кватирка. До чого сниться Кватирка

Якщо уві сні ви відкривали кватирку — значить, вам необхідно щось терміново змінити у ваших стосунках з коханою людиною. Звичайно ж, любов прощає багато чого, проте часто ви крізь пальці дивіться на дуже серйозні речі, намагаючись переконати себе, що нічого страшного не відбувається. Сон говорить про зворотне: він означає, що якщо так триватиме і далі, то врешті-решт ваша любов зруйнується, подібно замку з піску.

У сні підходити до кватирці, щоб подихати свіжим повітрям — сімейне життя вам трохи набридла, і вам хочеться чогось новенького. Чи не здається вам, що ви самі в першу чергу повинні подбати про те, щоб те, що раніше становило ваше щастя, не перетворилося на рутину?

Якщо кватирка у вашому сні ніяк не піддавалася спробам відкрити її — значить, ваші надії на те, що чорна смуга вашого життя скоро зміниться білою, марні — доведеться ще трохи почекати.

Сонник для всієї родини
Якщо ви уві сні відкриваєте кватирки — це віщує вам дуже хороший період у житті, ви багато будете спілкуватися з друзями та заведете багато нових знайомств.

Якщо вам сниться, що ви закриваєте кватирку — це може бути попередженням про небезпеку. Вам треба бути гранично обережним, якщо ви хочете, щоб вона пройшла повз вас.

Якщо ви визираєте на вулицю через кватирку — ви повні жаги до життя. Ви щасливі і хочете зробити якомога більше. Енергія з вас так і хлюпоче.

Якщо ви бачите, як через кватирку в будинок летить пил — це означає, що є біля вас людина, яка розпускає про вас брудні плітки.

Якщо уві сні розбилося скло у кватирці — вам не слід даремно витрачати свої сили.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася відкрита кватирка — виконання бажання повністю залежить від вас; якщо приснилася закрита кватирка — на превеликий подив; розбити уві сні кватирку — стережіться необдуманих, безглуздих рішень.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі