Квіти. До чого сняться Квіти

Якщо уві сні ви зриваєте квіти, щоб скласти з них букет — в реальному житті цей сон означає ваше прилучення до знання і осмислення світу.

Сон, в якому ви вкололи свою руку про подаровані вам квіти, означає, що наяву ви відчуєте сильну душевну і серцевий біль через зраду близької чи коханої людини.

Якщо вам приснилося, що хтось витоптали у вашому саду квіти — це віщує підступи ворогів, які зроблять все можливе, щоб ви не отримали необхідну для вас інформацію.

У сні ви побачили в своєму будинку велика кількість кімнатних квітів — це символізує скритність почуттів. Вам приснився прекрасний сад, повний незвичайно красивих квітів, ви вдихаєте їх чудовий аромат. Цей сон передвіщає вам наяву незвичайну, романтичну зустріч.

Зів’ялі квіти у сні пророкують проблеми зі здоров’ям і розлуку.

Сон, в якому ви садите у своєму саду квіти, означає, що наяву ви зробите благородний і мудрий вчинок.

Якщо уві сні ви бачите, як шанувальники буквально обсипають вас квітами — в реальному житті це свідчить про те, що ваш душевний самотність може затягнутися.

У сні ви плетете собі вінок із польових квітів — цей сон свідчить про те, що незабаром ви зустрінете свою любов і створите щасливу сім’ю.

Сон, в якому ви отримуєте в подарунок в кімнатному горщику квітка, означає, що ви отримаєте звістку про померлу людину.

Сонник Міллера
Бачити у сні квіти в саду віщує Вам задоволення і придбання, якщо тільки квіти яскраві та свіжі; білі — означають печаль.

Зів’ялі і засохлі квіти обіцяють неприємності. Якщо молода особа отримує уві сні букет самих різних кольорів — це пророкує, що в неї буде багато шанувальників.

Бачити квіти, що ростуть на неродючій землі, віщує сумна подія. Однак, сон обіцяє також, що завдяки своїй енергії та оптимізму Ви зумієте прокласти дорогу до видному положенню і щастя.

Сучасний сонник
Бачити ростуть у саду квіти — символ чогось нового, найчастіше приємного (радісна новина, довгоочікувана покупка, несподівана зустріч з людиною, яку ви хотіли б, побачити).

Якщо квіти увядщіе, що засихають, опадає — це символ втрати і засмучення.

Білі квіти означають тугу і самотність, хоча по четвергах і вівторках вони провіщають зустріч з красивою жінкою.

Езотеричний сонник
Побачити, збирати, вам підносили: свіжі — це означає, що вас чекають удача і радість.

Побачити зів’ялі, висохлі — такий сон означає, що на зміну радісним подіям прийде відчуття нудьги і спустошення.

Зривали пелюстки — наяву самі перетворите себе в нещасну людину, будете давати волю своїм почуттям.

Дарували, давали — станеться те саме, але на цей раз не без чийогось стороннього втручання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі