Лабіринт. До чого сниться Лабіринт

Якщо вам приснилося, що ви в лабіринті — це означає, що ви опинитеся в пастці через складний і вельми заплутаного стану ваших фінансових справ. Ваша дружина створить в будинку нестерпну обстановку, а діти повною мірою проявлять всю непривабливість кепського характеру.

Якщо ви знаходитесь в лабіринті вночі або в темряві — це віщує вам скоропреходящие хвороби і неприємності.

Лабіринт з виноградних лоз і дерев — знак того, що непередбачувана подія, мабуть, стане причиною великих втрат і відчаю.

У мережах і лабіринті залізниць — вам гарантовано довгий і стомлююче подорож. Цікаві люди, зустрінуті в дорозі, допоможуть вам скрасити його тяготи.

Сонник Ванги
Блукати уві сні по заплутаних ходах лабіринту — погана прикмета. Такий сон говорить про те, що наяву ви не задоволені своїм життям, вам здається, що ви постійно вживаєте щось нове, намагаючись налагодити своє життя, а насправді тупцюєте на одному місці. Будьте активніше, бо життя пройде непомітно повз вас.

Якщо вам приснилося, що ви не можете знайти вихід з лабіринту — то в реальному житті вас чекає дуже складний період. Вам належить випробувати велике горе, від якого ви оправи не скоро. Можливо, вас навіть не покидатиме думка про те, що ваше життя вже скінчилася, але не впадайте у відчай, бо за всі страждання ви будете винагороджені.

Якщо ж у сні ви знайшли вихід з лабіринту — то такий сон говорить про те, що незабаром ваше життя налагодиться. Найголовніше — йдіть завжди до заповітної мети, не забуваючи про вічне попутника своєму — Господа Бога.

Шукати у сні кого-небудь в лабіринті — свідчення того, що зовсім скоро вам буде потрібна допомога людини, яку ви одного разу дуже сильно образили. Ви намагатиметеся встановити з ним колишні відносини, шукаючи способи примирення, але, як видно, це буде зробити дуже складно. Іноді такий сон пророкує занадто важкий шлях до заповітних цілям. Будуючи свої плани, ви навіть не замислювалися про те, скільки часу і сил вам знадобиться для їх здійснення.

Якщо уві сні ви ховаєтеся в лабіринті — то такий сон означає, що в майбутньому ви дуже сильно заплутаєтеся у своїх справах. Можливо, для досягнення своїх цілей ви навіть зробите що-небудь злочинне, а тому будете змушені довгий час ховатися, щоб уникнути правосуддя. Часом подібний сон свідчить про самотність сновидіння з однієї простої причини: він уникає спілкування з оточуючими.

Якщо за вами по лабіринту женеться чудовисько — то незабаром всьому світу стане відомо про появу на Землі страшного чудовиська, яке своїм зовнішнім виглядом буде нагадувати давно вимерлих динозаврів. Це чудовисько буде дуже агресивним і доставить багато неприємностей землянам, бо пошлють його на нашу планету сили темряви, бажаючи покарати людство.

Сонник закоханих
Чоловікові сон про лабіринті — передвіщає зіпсовані відносини з дружиною через гроші.

Якщо вам сниться лабіринт із залізничних колій — це означає, що вам належить довгий і нудне подорож, яка, однак, скрасять цікаві люди.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо уві сні ви бачите лабіринт з боку — це означає, що ви близькі до того, щоб заплутатися і, отже, втратити контроль над ситуацією.

Блукання по лабіринту — символ проблем і питань, які ви ніяк не можете вирішити.

Побачити або знайти вихід з лабіринту — хороший знак. Якщо наяву вас обтяжували якісь проблеми або складні питання — такий сон підказує, що ви дуже близькі до їх вирішення.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви уявляєте себе в якомусь лабіринті — наяву це віщує складну зупинку будинку й заплутані фінансові справи.

Блукати в складному лабіринті в пошуках виходу і не знаходити його — означає, що ваші борги будуть зростати в арифметичній прогресії.

Дзеркальний лабіринт, що утруднює пошуки виходу з нього майже до неможливості — говорить про ваш упередженому ставленні до ситуації, в якій ви опинилися: все не так погано, як вам здається.

Якщо уві сні ви врешті-решт знаходите вихід і вибираєтеся з темного лабіринту на світ Божий — стало бути, наяву вам належить довгий і стомлююче подорож, в ході якого ви подолаєте перешкоди завдяки своїм супутникам — добрим і душевним людям.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні ви блукаєте в шахтах або катакомбах — значить, вас переслідує відчуття, що ви переоцінюєте своє становище в житті, і вам не вдасться легко отримати бажане.

Якщо вам наснився лабіринт з виходом у прірву — вас чекає небезпека від нестачі терпіння; якщо ви бачите вихід з нього у вигляді вузького отвору — це означає шукати і знайти забуття в любові, хтивості.

Лабіринт у вигляді сходів, спусків — сниться до невдач у бізнесі, повільного кар’єрному зростанню.

Вороги, переслідувачі в лабіринті і спроби від них сховатися, втекти — сон про те, що ви відчуваєте страх перед тим, чого не розумієте.

У лабіринті жінку зустріти, вступити з нею в інтимний зв’язок — до повного успіху, тривалого везінню.

Якщо ви не знаходите вихід з лабіринту — значить, можлива неприємна ситуація, складні сімейні відносини, поліпшити які ви будете безсилі.

У печерному лабіринті потрапити в казково красивий грот — до незвичайної, казковому, але недовгому щастя.

Зі зміями в лабіринті боротися — означає горе від розуму, злопам’ятність людей, у ньому птахів або мишей сполохати — повернутися до давно кинутому або забутого.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі