Лакей. До чого сниться Лакей

Сон про лакеях віщує гулянки, гульня і неприємності, які можуть виникнути при подібному способі життя. Бути їм у сні означає, що ви будете залежати від волі іншої людини. Бачити його вартим біля дверей — знак удачі в справах; бути присутнім при суперечці лакеїв — передвісник грошової втрати. Взагалі, бачити лакея уві сні означає, що ваші друзі лицемірять перед вами, щоб отримати від вас якусь вигоду.

Езотеричний сонник
У реалізації бажань ви отримаєте допомогу від сутностей тонкого світу.

Сонник Фрейда
Лакей — це досить цікавий символ, типовий для підсвідомості людей, схильних до садомазохізму. Спробуємо розібратися, чому він з’явився у вашому сні.

Якщо вам приснилося, що вам прислуговує лакей протилежної статі і ви при цьому із задоволенням віддаєте йому всякі накази — цей сон досить явно говорить про те, що ви схильні до панських-рабським відносинам, причому самі расссчітиваете бути саме в ролі пана чи пані. Вам подобається, коли те, що ви хочете, завжди виконується. Це ж відноситься і до вашого інтимного життя.

Якщо ж в сновидінні лакей не бажає виконувати ваші накази — ця деталь сну свідчить про те, що вам найближчим часом буде важко розраховувати на гармонійні відносини з партнером.

Якщо вам сниться, що лакей ви, але ця роль не доставляє ніякого задоволення — вам варто насторожитися, в недалекому майбутньому виникне ситуація, де вам доведеться бути не тим, ким ви є насправді. Можливо, вас приймуть за представника сексуальних меншин.

Якщо ви побачили себе в якості лакея і вам у сні подобалося прислужувати комусь протилежної статі — у вас в підсвідомості склався той образ відносин між чоловіком і жінкою, де вам слід у всьому підкорятися і виконувати накази чи прохання коханої людини. Добре, якщо у вашому сні «пан» виконував свою роль із задоволенням.

Але якщо ж у сні він намагався перекласти ініціативу на вас, а ви жадали влади над собою — в реальності вам буде важко знайти того, хто розділив би вашу схильність до таких відносин, принаймні, найближчим часом.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі