Ланцюжок. До чого сниться Ланцюжок

Отримувати в подарунок срібну або золотий ланцюжок — сон говорить вам, що ви повинні перестати, нарешті, сумніватися в почуттях близької вам людини: він любить вас і намагається довести це всіма можливими способами.

Побачити у когось на шиї широку ланцюжок — ви занадто багато думаєте про інтимне життя інших людей. Швидше за все, причина такого трохи нездорового інтересу криється у вашому надмірно боргом утриманні, яке, звичайно ж, не могло не відбитися на психіці. Будьте напоготові, інакше ваш інтерес зайде надто далеко, і ви перестанете цікавитися власним життям, припавши до «замковій щілині» чужий.

Втрачати подаровану кимось ланцюжок — ви вперто не помічаєте, що відбувається за вашою спиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Будь ланцюжок уві сні — символізує залежність або прихильність до чого-небудь.

Золотий ланцюжок — це знак залежності від своїх пристрастей і бажань.

Срібний ланцюжок — пристрасть до грошей.

Ланцюжок з недорогоцінного металу — розчарування.

Порвана ланцюжок — передвіщає невдачу і втрату.

Годинник на ланцюжку — знак пунктуальності.

Побачити в сні людини з годинником на ланцюжку або самому носити такий годинник — знак того, що для досягнення успіху в якійсь справі від вас будуть потрібні точність і старанність.

Відчути в сні, що ланцюжок заважає вам, або відчути, що вона стала надмірно важкою — підказує, що ви ризикуєте стати рабом своїх бажань.

Жіночий сонник
Сон, в якому на вас надіта ланцюжок, зроблена з будь-якого недорогоцінного металу — знак того, що вам вдасться вийти заміж за велінням серця, однак не чекайте, що ваше життя буде забезпеченої матеріально.

Сонник для всієї родини
Сон з вівторка на середу, в якому ви бачите в дзеркалі на собі ланцюжок — говорить про те, що у ваших справах виникне плутанина і плутанина.

Порвати уві сні ланцюжок — до розчарування в коханні, якщо такий сон приснився з понеділка на вівторок або з четверга на п’ятницю, вас чекає короткочасна але втомлива робота.

Якщо з четверга на п’ятницю вам приснилося, що ви купуєте ланцюжок — це пророкує охолодження до вас дружина.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі