Лавина. До чого сниться Лавина

Снігова або будь-яка інша лавина уві сні — знак напруги, що накопичилася і невирішених проблем.

Бачити потужну лавину, яка не загрожує вам — зазвичай говорить про те, що ви махнули або готові махнути рукою на якісь проблеми і найближчим часом можете відчути велике полегшення.

Загрозлива лавина або небезпечно нависають гори снігу, готові зірватися зі схилу — знак того, що невирішені проблеми загрожують накрити вас з головою.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні лавину — до ризикованих підприємствам.

Якщо ви бачите в сні лавину — це вказує на те, що події, свідком яких ви є, розвиваються стрімко.

Якщо уві сні ви бачите, що лавина вас захоплює — це попередження про те, що ви залучені в якесь ризиковане авантюрне підприємство і не можете до кінця контролювати ситуацію.

Якщо ж ви спостерігаєте з безпечної відстані за сходом лавини — наяву ви проявите розсудливість і не постраждаєте в результаті авантюри.

Якщо вам сниться, що когось захоплює лавина — значить, хтось із ваших близьких дуже потребує допомоги.

Якщо ви бачите в сні, що ваш будинок зметений або зруйнований лавиною — це попередження про те, що ваше матеріальне благополуччя знаходиться в небезпеці.

Якщо ж вам сниться, що навколишні будинки постраждали від лавини, але ваш будинок цілий і неушкоджений — наяву ви зможете втриматися на плаву у важкій кризовій ситуації.

Якщо вам сниться лавина з середи на четвер — це попереджає вас, що з вами затіяв хтось ризиковану гру. Бачити з четверга на п’ятницю сон, в якому ви рятуєтеся від лавини — знак того, що ви повинні більше думати про свою сім’ю.

Якщо ж лавина приснилася вам з п’ятниці на суботу — ваша затія дуже ризикована і слід все ретельно обміркувати, перш ніж давати хід справі.

Сонник Хассе
Лавину бачити — неповага, велика небезпека; бути засипаним — нещастя; сніжна — печаль.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви спостерігаєте в горах снігову лавину — значить, вам загрожує небезпека, якої вам вдасться уникнути, якщо вчасно будете попереджені про неї.

Потрапити в снігову лавину — означає, що незабаром отримаєте сумну звістку, яке виб’є вас із колії.

Брудна селевий лавина — передвіщає інсинуації навколо вашої участі в скандальній справі.

Рейтинг статті:
(1 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі