Лавка. До чого сниться Лавка

Лавка уві сні — символізує легковажність і час, розтрачене на дурниці.

Любовний побачення на лавці — знак несерйозних відносин без довгого продовження.

Бачити у сні, що ви обговорюєте на лавці якесь важливе справу — наяву зазвичай віщує зрив тих чи інших домовленостей і непорозуміння в справах.

Якщо на лавці з вами трапилася якась неприємність — такий сон підказує, що в реальності ваше легковажність загрожує обернутися неприємною проблемою. Схоже, для успіху в житті вам не вистачає деякої обґрунтованості й серйозності.

Сидіти на лавці — знак того, що ви розтрачуєте свій час даремно.

Сонник О.Смурова
Лавка в громадському закладі уві сні — знак, що передвіщає, що вам доведеться шукати допомоги або підтримки у державних чиновників.

Сидіти на лавці в установі уві сні означає, що ваша справа буде безпрограшним через деякі переваг перед конкурентом або, суперником. Такий сон також вказує, що час працює на вас.

Вітіювата садова лава уві сні — передвісник любовних зустрічей або пригод. Лава підсудних у сні символізує осуд оточуючих.

Сидіти на лавці разом з друзями у сні означає, що друзі не залишать вас в біді.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася лава — до невеликого відпочинку в приємній компанії; присісти у сні на лавку — до незапланованої дорозі; бачити уві сні свіжопофарбовану лавку — до невеликого любовному пригоди; поступитися комусь місце у сні — надасте одному приємну послугу.

Езотеричний сонник
Побачити лавку в будинку — такий сон радить приділяти більше уваги проблемам побутового характеру. На вулиці — те ж значення, але що стосується суспільного життя. У сквері, саду — будете більш уважні до відпочинку, хобі; вам треба гарненько відпочити.

Французький сонник
Лава сниться як передвісниця вашого швидкого успіху.

Побачили дерев’яну — дехто стримає обіцянку, яку дав уже давно.

Залізну — отримаєте подарунок; його істинний сенс ви спіткає пізніше.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі