Лавр. До чого сниться Лавр

Красиве, квітуче лаврове дерево — передвістя великого успіху в справах.

Бачити у сні на будь-чиєї голові лавровий вінок — знак того, що якісь ваші плани або задуми обіцяють виявитися надзвичайно вдалими.

У той же час, якщо ви бачите лавровий вінок на своїй голові, і це викликає у вас надмірно сильні почуття — такий сон зазвичай є порожнім і говорить лише про ваших завищених очікуваннях.

Сухий лавровий лист або засохле лаврове дерево — є передвістям марною суєти і обманутих надій.

Сонник від А до Я
Лавровий вінок у сні — передвіщає успіх і славу в мистецтві для тих, хто має до цього відношення; для інших — несподіваний подарунок долі.

Лавровий лист — знак нескінченних домашніх турбот і смертельної втоми, яка може призвести до серйозного захворювання і тривалого лікування в лікарні.

Сонник XXI століття
Бачити у сні чудове лаврове дерево — знак блискучого становища, в якому ви несподівано опинитеся і яке буде нагородою за ваше довготерпіння.

Лавр у вінок сплітати в сні — означає через поспіх потрапити в смішне становище.

Когось у вінку бачити — до успіху, почестей і відмінностям.

Збирати листя лавра в сні — означає наяву показати свої серйозні наміри.

Їжу готувати з лавровим листом — означає, що вас чекає даремна праця, який ніким не буде помічений.

Якщо насняться сухі лаврове листя — всі починання треба відкласти на невизначене майбутнє, оскільки немає перспективи розвитку.

Англійська сонник
Приснився уві сні лавр — передвіщає різноманітні перемоги і задоволення.

Якщо Ви збираєтеся вступити в шлюб — Ваше бажання збудеться. Ви станете чоловіком дуже милою і гідною жінки. Цей сон всім обіцяє добробут.

Якщо жінка в сні бачить чи нюхає лавр — у неї будуть прекрасні здорові діти, для дівчини такий сон — передвісник швидкого заміжжя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі