Лаятися. До чого сниться Лаятися

Якщо вам присниться, що ви посварилися з кимось, то вам належить з’ясування відносин з цією людиною і досада через це.

Якщо ж ви посварилися з незнайомою людиною, то чекайте неприємностей чи поганих звісток. Розсваритися з домашніми — знак того, що ви розтрачуєте свій час і сили на дрібниці.

Якщо уві сні ви посварилися з керівництвом, то сон вказує, що вам слід стримувати свої емоції з партнерами по бізнесу або колегами по роботі, щоб зберегти ваше справу або не втратити місце.

Якщо уві сні ви почуєте, як інші лаються між собою, то незабаром вам належить стати учасником якогось гучного процесу. Іноді такий сон указує, що вас можуть незаслужено образити чи образити.

Сонник Ванги
Якщо уві сні ви ругаетесь зі своєю матір’ю або вона б’є вас, то це означає, що вашу сім’ю спіткає нещастя, в якому ви будете звинувачувати себе, але насправді винних у цій події немає, всі будуть постраждалими.

Езотеричний сонник
Якщо уві сні ви лаялися, використовуючи нецензурні слова, то захворієте. Схоже, негативні емоції до краю захлиснули вашу душу.

Хтось лаяв вас — це означає, що хтось бажає вам зла, але постраждає від нього ж сам, оскільки воно повернеться бумерангом. А ви наперекір ворожим підступам зустрінетеся з удачею.

Сонник Цветкова
Лаялися з кимось уві сні — будете гнівається на когось; чули, як лаялися інші, — сон до якоїсь церемонії офіційного характеру.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилося, що ви лаєте когось — до приємних новин; бути насварити уві сні — до несподіваного знайомства.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі