Леопард. До чого сниться Леопард

Якщо уві сні на вас раптом невідь звідки накидається леопард — це віщує успіх, пов’язаний з безліччю труднощів і проблем.

Якщо в жорстокій сутичці з цим хижаком ви вбиваєте його — значить, справа, яка прийняла худий оборот, виправиться і почне приносити стабільний прибуток.

Бачити розривається по тісній клітці леопарда, дико блискучого очима, повними ненависті і видає злісний рик — такий сон є передвістям драматичних подій, в яких ваші вороги постраждають настільки, що вам доведеться чисто по-людськи прийти до них на допомогу.

Побачене уві сні опудало леопарда, злякало вас спочатку своїм до правдоподібності живим видом — говорить про те, що ви проявите більше почуттів до близької людини, докладніше дізнавшись історію його важке життя до зустрічі з вами.

Шкура леопарда — передвіщає небезпеку з боку людини, якій ви довіряєте, як собі самій, і який вас раніше ні в чому не підводив.

Англійська сонник
Якщо в Ваш сон потрапить і це прекрасне, але досить люта тварина — найближчим часом Вам не уникнути поїздки в далекий край, де Ви і залишитеся назавжди. Подорож, як пророкує цей сон, буде небезпечним і повним обтяжливих випробувань. Але коли воно закінчиться. Ви відпочинете, з захватом занурившись в улюблене заняття, Ви знайдете прекрасну сім’ю, затишний будинок, який буде завжди відкритий для друзів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі