Лев. До чого сниться Лев

Бачити у сні лева — означає, що вами керують величезні сили.

Якщо ви підпорядкуєте собі лева — ви будете переможцем у будь-якій справі.

Якщо лев подужає вас — це означає, що ви залишитеся незахищеними під ударами недоброзичливців.

Побачити лева у клітці — означає, що ваш успіх залежить від вашої здатності нейтралізувати конфронтуючих вам людей.

Побачити уві сні дресирувальника, контролюючого поведінка лева в клітці і поза неї — означає успіх в справах: ваші знання і високі ділові якості допоможуть вам здобути прихильну увагу жінок і чоловіків.

Побачити молодого лева — знак, що вас шукає нове підприємництво, яке буде успішним, якщо ви приділите йому належну увагу.

Якщо молода жінка бачить у сні молодого лева — у неї з’явиться новий чарівний коханець.

Для жінки побачити в сні святого Данила в печері лева — значить, що її інтелект і чарівність розташують до неї долю і наіжеланнейшего для неї коханця.

Чути в сні рик лева — передвісник непередбачених досягнень у справах і успіху у жінок.

Бачити над собою голову лева, з гарчанням показує зуби — загрожує поразкою вашому прагненню до влади.

Побачити шкіру лева — передвіщає багатство і щастя.

Бачити себе верхи на леві — означає, що ви проявите мужність і наполегливість у подоланні труднощів.

Побачити, що Ви захищаєте своїх дітей від лева гострим ножем — означає, що вороги, які загрожують вам, досягнуть успіху, якщо ви піддастеся їх хитрощів і ухилитеся хоч на мить від боргу і ділових зобов’язань.

Сонник закоханих
Сприятливий сон, у якому дресирувальник управляє левом — це означає, що ви своїм розумом і видатними здібностями зможете завоювати успіх у представників протилежної статі.

Якщо лев сниться молодій дівчині — це значить, що у неї з’явиться коханий.

Якщо чоловікові сниться, що він чує левиний рик — це віщує йому успіх у жінок.

Шкура лева — передвіщає жінкам багате заміжжя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачений у сні лев — символізує силу і рішучість. Нерідко такі сни сигналізують про те, що попереду вас чекає важка проблема, для вирішення якої вам знадобиться проявити мужність і відвагу.

Поранений чи мертвий лев — знак того, що зайве застосування сили з вашого боку може в підсумку закінчитися для вас сумно. Часто такі сни віщують крах якогось великого починання.

Полювати у сні на лева — передвіщає важке і небезпечне протиборство з дуже сильним суперником. Якісь ваші плани можуть зустріти дуже серйозну протидію.

Сонник Хассе
Льва пестити — матимеш прихильність; чути рикаючого — тобі загрожує небезпека; бути терзати — втратиш майно; вбити його — міць і значення; з левенятами — сам себе обдуриш.

Сонник XXI століття
Бачити лева уві сні, спокійно відпочиваючого і не загрозливого вам — означає, що вам буде приємно суспільство впливового друга, що ви будете щасливі в коханні.

Годувати лева — до всього самому хорошому.

Якщо ж лев напав на вас уві сні — значить, можливо розставання з коханою, якщо вкусив вас і ви відчуваєте біль — значить, вас будуть переслідувати ненависні шанувальники, суперниці або заздрісники.

Лев у клітці — до збитків й незадоволеності і через те, що ви самі відлякали компаньйонів.

Опинитися в одній клітці з левом — заклик до обережності: підступи ворогів спрямовані проти вас або ваших друзів.

Спати на леві — означає стати значним і сильною людиною, вбити лева — самому безповоротно зруйнувати своє щастя.

Бачити лева або левицю в звіринці — до приниження, бачити його сидячим на ланцюгу — до отримання надійного покровительства, переслідувати уві сні лева — до щасливого життя, удачам.

Боротися уві сні з левами — значить бути байдужою до чужого нещастя; пестити дитинчат, сисних левицю — заступництво і добре ставлення старших і впливових осіб.

Пестити левицю, для жінки — означає боротьбу з небезпечною суперницею.

Англійська сонник
Лев — цей сон означає вашу велич, майбутнє піднесення. Ви займете почесне суспільне становище. Молодій жінці цей сон — передвіщає, що вона вийде заміж за людину благородного, високоінтелектуального, дружелюбного. Молодому чоловікові — що в його майбутній дружині щасливо поєднуються ощадливість і розум, високі душевні якості і хазяйновитість. Вона дійсно стане його помічницею і другом на довгі щасливі роки.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі