Лежати. До чого сниться Лежати

Лежати у сні — знак пасивності, відпочинку і розслаблення.

Якщо лежання і загальна атмосфера сну вам приємні і ніщо вас не бентежить — такий сон закликає тимчасово знизити свою активність. Можливо, вам необхідно перечекати якісь події, дочекатися потрібного моменту або просто відпочити, щоб набратися нових сил.

Лягти на землю, ховаючись від якоїсь загрози — також означає, що найближчим часом вам краще не метушитися, а спокійно дочекатися більш сприятливого моменту.

У той же час, лежати за дивних обставин — нерідко може свідчити про те, що ваша пасивність загрожує обернутися неприємностями. Такий сон закликає вас діяти більш рішуче і не затягувати час.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите себе лежачої на дивані або тахті — це означає марні очікування, вам слід бути більш енергійної і діяльної, якщо дійсно бажаєте досягти прогресу в справах і здійснити свої надії.

Лежати в ліжку, будучи важко хворою — такий сон наяву віщує нездужання і занепад душевних сил.

Якщо ви лежите у сні оголеною, позуючи художнику чи скульптору — це віщує вигідний шлюб із заможним претендентом на вашу руку і серце.

Лежати в гамаку на свіжому повітрі — збережіть спокій духу в нещастя.

Якщо лежите на вулиці, як бездомна бродяжка — це до переживань від розлуки з близькою людиною.

Бачити лежачого у вас на колінах кота — до сварки і дріб’язковим образам.

Що лежать на землі тварини — передвістя слабкості і нездоров’я.

Якщо ви лежите в засідці на полюванні або на війні — наяву це означає, що ви не вагаючись підете на фальсифікацію, не повідомивши про це своїх партнерів.

Бачити себе лежить в труні — передвіщає сварки, серйозну хворобу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі