Лицар. До чого сниться Лицар

Сон про старовинний лицаря в обладунках — пророкує випробування душевних якостей; зрада, помста і заздрість з боку оточуючих; честь і радість; захист і заступництво.

Якщо жінка бачить чоловіка в лицарському обладунку — вона отримає серйозне підтвердження його вірності.

Якщо неодружений чоловік одягає у сні лицарські обладунки — наяву він скоро одружується; одружений — отримає запрошення на весілля.

Сонник Хассе
Побачити лицаря, уві сні прочитати про нього в книзі і т.п. — Такий сон означає, що ви опинитеся в любовній пастці.

Якщо цей образ викликав у вас позитивні емоції, ви були до нього розташовані, значить, ваше перебування в цій пастці буде не таким вже й неприємним.

А якщо лицар у сні вам категорично не сподобався, наяву через любов доведеться чимало постраждати.

Побачити цього персонажа в протиприродною для нього обстановці, наприклад в метро, ​​- сон до зустрічі з незвичайною людиною.

Самі були лицарем — значить, зробите благородний вчинок.

Якщо вам снилися лицарські обладунки, це означає, що ви займете в суспільстві високе положення завдяки прагненню до справедливості і шляхетних вчинків.

Надягали їх — значить, вас може очікувати бій з ворогами або людьми, що зазіхнули на вашу честь чи честь когось із близьких.

Знімати, ховати, прибирати обладунки — такий сон означає, що період протистояння з ким-небудь закінчиться. Ще одне можливе тлумачення — у зіткненні з ворогами ви вирішите використовувати більш жорсткі, далеко не лицарські методи.

Сонник О.Смурова
Сон про лицаря віщує вам незвичайне пригода, яка доставить вам багато радості. Іноді такий сон передвіщає, що ваші заслуги будуть оцінені по достоїнству.

Мертвий лицар у сні — передвісник невдачі, ганьби, осквернення, неповаги.

Лицарські обладунки уві сні — знак того, що вам доведеться захищати свою честь.

Багато лицарів бачити у сні означає, що вам слід побоюватися зради. Слід також побоюватися лицаря, галантно цілує вашу руку.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі