Лікар. До чого сниться Лікар

Якщо молодій дівчині присниться лікар — це означає, що вона пожертвує своєю красою на догоду пустому розваги.

Якщо вона насправді нездорова і тому бачить подібний сон — тоді він передвіщає хворобу й занепокоєння, які вона незабаром має сили проти, якщо тільки лікар в її сні не з’явиться вкрай стурбованим — тому що в цьому випадку все може закінчитися втратою і горем.

Якщо жінка в сні збирається заміж за лікаря — це знак можливого обману в майбутньому.

Лікар-шарлатан, що марно намагається уві сні вилікувати вас — обіцяє вам тривоги і хвороби, якщо уві сні ви приходите лікувати зуби до лікаря-дантиста — то це знак швидкого розчарування, можливо, що нещирість близьких засмутить вас.

Якщо ви бачите дантиста, лікуючого зуби у молодої дівчини — наяву ви повинні очікувати справжнього скандалу в колі своїх друзів.

Сонник закоханих
Лікар, снящійся молодій дівчині — обіцяє їй порожні розваги, заради яких вона пожертвує своєю красою.

Якщо жінці сниться, що вона збирається вийти заміж за лікаря — це означає, що в майбутньому її чекають невдалі стосунки з коханим і нещасливий шлюб.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Для здорової людини образ лікаря у сні — це передвістя серйозних труднощів і неприємностей, в яких йому може знадобитися чия-небудь компетентна допомога.

У той же час, образ лікаря-шарлатана, який не здатний уві сні допомогти вам — застерігає вас від будь-чиїх порад. У такі дні вам краще буде покладатися тільки на себе і на свої знання.

Якщо ж вам сниться дантист — такий сон зазвичай попереджає про наближення скандалі.

Жіночий сонник
Сон, в якому ви бачите лікаря — передвіщає вам, що ви легко пожертвуєте своєю красою заради розваг, які того зовсім не варті.

Якщо вам приснилося, що вас зненацька застала хвороба, а лікар відноситься до вашого стану дуже серйозно — будьте готові до втрат.

Однак якщо лікар дивиться на вас спокійно, без тривоги — значить, ви незабаром підете на поправку.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні лікаря, який схилився над вашою постіллю — передвіщає хворобу.

Якщо ви бачите лікаря на машині швидкої допомоги — остерігайтеся аварій.

Хірург, який проводить операцію — вам представиться добра нагода у боротьбі з конкурентами або суперниками на особистому фронті.

Якщо ви побачили лікарем себе, ви переоцінюєте свої сили — від помилок ніхто не застрахований.

Сонник від А до Я
Бачити у сні лікаря — означає, що незабаром ви будете вислуховувати безліч усього, на самих різних рівнях і з різних приводів, не знаючи, як звільнитися від незліченних зборів, засідань і т. П. Якщо лікар приснився молодій особі — значить, наяву з- за порожніх розваг вона втратить можливість продовжувати серйозне навчання. Якщо ж вона бачить цей сон, будучи в дійсності нездорової — це передвіщає хворобу й занепокоєння, які їй незабаром вдасться пересилити. Якщо при цьому лікар здається стурбованим і похмурим — події обернутися самим жалюгідним образом.

Якщо уві сні ви збираєтеся вийти заміж за лікаря — це віщує, що ви будете жорстоко обмануті якимсь аферистом. Якщо уві сні вас береться вилікувати людина, що видає себе за лікаря, але при цьому з’ясовується, що він ніякий не лікар — наяву вам доведеться випробувати тривогу у зв’язку з справжнім захворюванням.

Бачити себе в сні в ролі лікаря — до багатства. Бути лікарем-стоматологом — наяву вас чекає небувалий скандал чи то вдома, чи то на роботі. Лікувати самої зуби у стоматолога — передвістя швидкого розчарування, можливо, вас засмутить нещирість ваших родичів.

Бачити в сні себе на прийомі у окуліста — означає, що ви не задоволені вашим життям і вдаєтеся до вельми витонченим засобам, щоб досягти бажаного успіху.

Бачити у сні хірурга — передвістя загрози з боку ваших ділових партнерів. Молодій дівчині — такий сон передвіщає серйозну хворобу, якщо в реальному житті вона не виявить належної обачності і турботи про себе.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі