Ліки. До чого сниться Ліки

Приймати уві сні ліки, приємне на смак — передвіщає ускладнення, які незабаром змінять на краще ваше життя.

Але якщо ви приймаєте гіркі ліки — ви будете страждати від затяжної хвороби, глибокої печалі або втрати, яка позбавить вас самовладання.

Давати ліки іншим — означає, що ви нашкодите тому, хто довіряв вам.

Якщо вам сниться, що ви приймаєте знахарська ліки — це показник того, що під впливом якоїсь біди ви станете болісно вразливі і зможете впоратися з цим, лише приблизно виконуючи свій обов’язок.

Якщо ви читаєте уві сні рекомендацію щодо застосування цих ліків — значить, у житті горе-компаньйони стануть вас мучити і шкодити вам.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні лікарські препарати — знак того, що вам необхідно терміново вжити якісь кроки, щоб поправити стан поточних справ. Можливо, якісь ваші »плани дають збій або непередбачені події загрожують вибити вас із колії. При цьому проблеми можуть бути пов’язані як зі здоров’ям, так і з будь-якими іншими справами.

Місце, в якому ви бачите ліки — іноді може натякати на характер намітилися неприємностей. Так, ліки, що лежить на блюдце, в чашці або ложці, зазвичай попереджає, що у вас можуть знизитися доходи.

Якщо ж ви бачите ліки на ліжку або дивані — це сигнал про те, що причиною ваших неприємностей може бути ваша пасивність.

Гіркі ліки — означає, що вам необхідно зробити якісь неприємні, але необхідні кроки. Іноді це також говорить про те, що якісь неприємні події, які можуть вас засмутити, надалі обернуться вам на благо.

Сонник XXI століття
Приймати уві сні ліки — означає, що вам буде надано довіру з боку впливової людини або начальника, можливо, відповідальне доручення або важливе завдання.

Гірке або противне — до сварки або розбіжностей з близькими або родичами.

Побачити в сні таблетки — передвістя вашого успіху в дрібних справах.

Для жінки у сні проковтнути або викинути таблетку — означає, що не буде турбувати дрібна заздрість чи інші нікчемні тривоги.

Ковтати уві сні пігулки одну за іншою — до догани від вищестоящих людей.

Пігулки робити уві сні — до дороги, приймати їх — до швидкого вирішення проблем, втрачати пігулки — означає шкоду від легковажності, іншим давати — знак, що комусь потрібна порада.

Побачити в сні кровопускательние банки — обіцяють вам неприємності наяву.

Англійська сонник
У сні приймати якісь ліки, огидне і гірке на смак — сон, що означає, що з Вами станеться щось дуже неприємне, але подія це триватиме недовго і пережитий досвід буде корисний Вам. Хмари розсіються, і з’явиться яскраве світло, відпочинок піде за важкою працею, а біль пом’якшиться радістю і відчуттям душевної рівноваги. Це хороший сон, бо він обіцяє прихід благополуччя слідом за короткою сумом.

Еротичний сонник Данилової
Купувати у сні ліки — ви підсвідомо боїтеся того, що ваш партнер буде незадоволений вами з якої-небудь причини. І тому проявляєте крайню нерішучість, тоді як він (вона) очікує від вас прямо протилежного.

Приймати ліки — у найближчому майбутньому вам буде потрібна допомога і підтримка близької людини. Будьте обережні в знайомствах з представниками протилежної статі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі