Лікування зубів за місячним календарем

Зв’язок між станом людського організму і місячними фазами була доведена ще в давні часи, причому особливо корисними знання про вплив супутника Землі виявилися у лікуванні, зокрема, в стоматології. Сучасна медицина пропонує масу способів лікування, протезування та відновлення зубів, однак результат втручання в значній мірі залежить від того, наскільки відповідний обраний день для проведення тієї чи іншої процедури. Знаючи про це, багато людей перед візитом до стоматолога уважно вивчають місячний календар, щоб визначити, чи варто сьогодні виривати зуб або краще почекати до переходу Місяця в наступну фазу.

Існують загальновідомі прояви взаємозв’язку біоритмів людського організму і положення Місяця, наприклад, в період молодого набагато швидше відбувається зростання, і активуються обмінні процеси. Разом з тим, якщо мова йде про стоматологію, то необхідно враховувати особливі нюанси — тільки тоді можна розраховувати на високу ефективність лікування і швидке відновлення навіть при проведенні серйозної операції. Велике значення при виборі дати має те, якого роду процедура планується, адже в 3 і 4 місячних фазах людина набагато менш чутливий до болю, тоді як в першу половину циклу відбувається накопичення енергії і відчувається прилив сил. Деякі дні ідеально підходять для видалення зубів, інші — для протезування, а іноді краще взагалі відмовитися від відвідування стоматолога, оскільки велика небезпека розвитку інфекції.

Якщо вірити астрологам, то найбільш сприятливим для візиту до зубного лікаря стане період, коли земний супутник проходить знаки, Лева, Скорпіона, Водолія або Тельця. Це обумовлено тим, що саме в даний проміжок ризик помилки або порушення координації у стоматолога зводиться до мінімуму, що дозволяє швидко провести огляд або лікування карієсу, що не доставивши пацієнтові хворобливих відчуттів. Втім, небажано записуватися до лікаря в Повний місяць, коли є небезпека виникнення ускладнень та погіршення стану здоров’я. Коли Місяць повна, у багатьох людей спостерігається підвищення кров’яного тиску, відповідно шанс розвитку кровотеч, непритомності і інших несприятливий ситуацій значно зростає. Щоб уникнути непотрібного ризику розумніше відмовитися від складних хірургічних втручань протягом 5 діб до і після вступу Місяця в цю фазу.

Відмінною ідеєю пролікувати хворий зуб або позбавитися від зуба мудрості буде в період молодика, оскільки ймовірність будь-яких ускладнень набагато менше завдяки зменшенню об’єму рідини в організмі. Щоб випадково не відправитися до стоматолога під час зростаючого Місяця, коли людина гірше переносить прийом ліків і фізичні ушкодження, має сенс уважно переглянути місячний календар на поточний місяць.

У разі необхідності встановлення протезів, брекетів і проведення серйозних хірургічних процедур, розумним рішенням буде вибрати дні, що припадають на спадаючу фазу Місяця, коли в організмі є достатній резерв сил, щоб відновитися після операції.

Рейтинг статті:
(3 голосів 4,00 середній з 5)

Коментарі