Лист. До чого сниться Лист

У сні отримати рекомендований лист — означає, що виникла грошова проблема зруйнує старі зв’язки.

Якщо молодій жінці присниться, що вона отримала рекомендований лист — це знак того, що їй буде запропоновано матеріальне забезпечення, але ні закон, ні мораль не будуть підставою цієї пропозиції; люди можуть засудити її. Коханцеві такий сон — принесе важкі передчуття нещасливого шлюбу. Його кохана буде шукати знаків вдячності від інших, а не від нього.

Побачити анонімний лист — означає, що ви будете ображені невідомою людиною.

Писати такий лист — знак, що ви ревнуєте до суперника якого ви вважаєте гідніше.

Побачити в сні лист із неприємними новинами — означає майбутні труднощі або хвороба.

Якщо уві сні новини, отримані в листі, радісні — з вами відбудеться багато подій, за які ви подякуєте долю.

Якщо лист ласкаве, але написано на зеленій або кольоровому папері — ви випробуєте зневагу в любові і невдачі в бізнесі. Розпач опанує вами.

Сині чорнило — знак сталості, любові і блискучою удачі.

Червоний колір в листі — передвіщає розлуку через підозри і ревнощів, але ваше розумна поведінка може примирити вас.

Якщо молода жінка бачить у сні, що вона ховає лист від коханця близько до серця — це обіцяє їй переживання через суперниці. Вірність часто винагороджується ревнощами.

Якщо вам у сні не вдалося прочитати отриманий лист — ви втратите щось у справах або громадській думці.

Лист — майже завжди приносить сум.

Якщо ваш лист перехоплений — наяву ревниві недоброзичливці постараються оббрехати вас.

Бачити у сні, що ви намагаєтеся вкрасти лист, адресований вашої коханої або дружині — це знак, що у вас з’являться недостойні інтереси.

Бачити у сні лист із жалобною рамкою — передвіщає вам хвороба або смерть родича.

Отримати лист, написаний на чорному папері білим чорнилом — до зневіри, що опанує вами, але друзі допоможуть вам своєю участю.

Якщо чоловік і дружина передають лист один іншому — це означає розлучення з сенсаційними звинуваченнями, а для закоханих — сварку.

Бачити, що ви пишете листа — означає, що ви поспішно засудите когось за підозру, у чому дуже скоро розкаєтеся.

Розірване лист — попереджає, що безнадійні помилки можуть погубити вашу репутацію.

Брати лист у руки — означає, що ви несправедливі по відношенню до вашим близьким.

Часто бачити в сні, що ви отримуєте лист від одного — передвіщає його появу або вести від нього.

Сонник закоханих
Якщо дівчині приснилося, що вона отримала лист — це означає, що вона отримає пропозицію від впливової людини, але її друзі не схвалять такий зв’язок. Закоханому чоловікові такий сон — обіцяє сумніви в його обраниці. Можливо, він запідозрить її в нещирості.

Якщо вам приснилося, що лист написано на кольоровому папері — це означає, що ви зіткнетеся з проблемами в любові, ваш обранець буде ставитися до вас із зневагою.

Якщо ж послання написане синім чорнилом — це обіцяє вам сталість у коханні.

Якщо в листі присутній червоний колір — це означає, що вас чекає розлука через ревнощі вашого коханого, проте ви зможете помиритися, так як ваше розумна поведінка врятує ситуацію.

Якщо дівчині приснилося, що вона ховає лист від коханої людини — це обіцяє їй переживання через суперниці, до якої вона буде ревнувати свого судженого.

Сон, в якому ваш лист намагаються перехопити — означає, що ваші вороги спробують обмовити вас перед вашим обранцем.

Якщо уві сні чоловік намагається відняти лист, адресований його дружині чи обраниці — це означає, що у нього з’являться недостойні захоплення, які можуть зганьбити його в очах коханої.

Якщо вам сниться, що ви передаєте листа дружині або чоловіку, а вона чи він — вам, це віщує подружжю розлучення, а закоханим сварку і розлуку.

Сон, в якому ви пишете лист — означає, що ви будете звинувачувати кохану людину в недостойних вчинках, яких він не скоював.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Лист у сні — символізує розлуку.

Отримати і читати уві сні лист від знайомого — означає, що ви, можливо, занадто віддалилися від цієї людини, і почуття, які пов’язують вас, слабшають.

Траурний колір такого листа — говорить про те, що розлука засмутить вас.

Лист від коханого або коханої, які наяву знаходяться поряд з вами — зазвичай є передвістям охолодження почуттів.

Якщо ж наяву ви вже знаходитеся в розлуці — такий сон може передвіщати отримання несподіваних новин.

Отримати уві сні лист від незнайомця — говорить про те, що хтось може спробувати втягнути вас в небажану історію, яка сплутає ваші плани.

Сонник Хассе
Лист отримати — великі гроші; писати — отримати цікаві звістки; запечатувати — маєш таємницю; знайти — отримаєш підвищення; читати — писати застереження; з чорною обведенням — печаль; втратити — погані вісті; роздруковувати — бережися злодіїв; розривати — злий розмову.

Екстрене — чекає на тебе небезпека; спішне — повинен виправити зроблену тобою неправду; поштову листівку отримати або писати — лінь принесе тобі збитки.

Сонник від А до Я
Якщо вам наснився листоноша, особисто вручає вам лист — значить, незабаром отримаєте неприємні новини.

Отримувати рекомендований лист — попереджає про небезпеку вам небезпеки нещасного випадку на дорозі.

Сон, де ви отримуєте лист, адресований іншій людині, хоча на конверті вказано вашу адресу — передвіщає, що вам вкажуть на допущені помилки з хороших спонукань, але ви сприймете це як образу.

Хороші вісті в листі — означають прекрасні години, які незабаром проведете з коханою людиною наодинці, погані — доведеться пережити образу, стримавши свої почуття.

Читати уві сні чужі листи — до втрати самостійності в ділових питаннях.

Лист на офіційному бланку, отримане з якоїсь організації — означає, що вашій репутації загрожує дискредитація.

Сон, в якому ви втратили цінний лист — значить, наяву розірвете стосунки з чоловіком, якого ще недавно вважали мало не як божество. Спалювати уві сні лист — доведеться відмовитися від вигідної можливості через те, що вважаєте своїм обов’язком турботу про сім’ю і постійне перебування в будинку.

Намагатися прочитати порване на дрібні шматочки лист, складаючи їх — наяву втратите розташування друзів або спонсорів. Якщо у вас викрали компрометує вас любовний лист і намагаються їм шантажувати — наяву вас чекає розчарування в близьких людях з причини фінансових розбіжностей.

Отримати анонімний лист, в якому вас всіляко паплюжать і чорнять — стало бути, якесь сумне подія наяву перекреслить всі ваші радісні очікування. Отримати в листі загрози — наяву потрапите в неприємну ситуацію.

Отримати лист від близьких родичів — вам доведеться добряче попотіти над вирішенням проблеми, в якій, крім вас, розібратися буде просто нікому. Лист від далеких друзів — передвіщає швидку зустріч або розмова з ними по телефону.

Переписувати у сні якийсь лист або розмножувати іншим чином — передвістя марної роботи і даром витраченого часу. Якщо уві сні ви не можете дочекатися відповіді на свій лист — це попереджає, що в реальному житті вас може спіткати несподіваний удар з-за рогу в будь-який час і в будь-якому місці.

Сон, в якому ви самі пишете листа родичам — передвіщає значні придбання і збагачення.

Лист коханій людині, що знаходиться вдалині — знак непоправних помилок, розчарування і депресії.

Відправляти у сні лист — передвістя успіху і везіння у всьому.

Сонник XXI століття
Лист писати уві сні — до неприємної розмови, дружині — до небезпеки, чоловікові — до швидкого приїзду; писати у сні ділові папери — до неприємності; писати вірші та інші твори — до браку вільного часу.

Англійська сонник
Отримувати уві сні лист — сон, що передвіщає подарунки або, принаймні, несподівані приємні звістки від когось, про кого Ви нічого не чули багато років.

Бачити ж, що Ви надсилаєте листа — означає, що найближчим часом у Вас буде привід зробити благородний, великодушний вчинок, яким Ви зможете потім пишатися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі