Літак. До чого сниться Літак

Літак уві сні — символізує плани і задуми, що не відрізняються особливою надійністю.

Летіти уві сні на літаку — знак сумнівного і небезпечного підприємства. Можливо, у своїх фантазіях ви занадто відриваєтеся від реальності, ризикуючи зазнати невдачі.

Чекати чи зустрічати літак в аеропорту — передвіщає невизначеність у справах і планах.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви спостерігаєте за літаком, який пролітає над вами — може так статися, що вже намічена весілля несподівано відкладеться на невизначений термін або її зовсім доведеться скасувати.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви піднімаєтеся по трапу на борт трансконтинентального авіалайнера, який перенесе вас в «Ріо-інженейро» вашої мрії — це передвістя подій, які, як і героя «Золотого теляти», приведуть вас до сумного фіналу.

Летіти на задрипаному старічке- »кукурудзянику», страждаючи нудотою від бовтанки над рідної стороною, над якою ви кружляєте в небесах — це сон, очевидно, викликаний тим, що ви «злегка» перебрали в гостях, і його тлумачення, таким чином, зводиться до огіркового розсолу або склянці міцного чаю з лимончиком і аспірінчіком.

Летіти уві сні на захопленому терористами літаку, який змінив курс і забирає вас від рідного Черезпеньколодінска в Земляобетованную — це до порожніх страхів, хоча у деяких від них бувають повні штани.

Бачити себе в сні «стюардесою на ім’я Жанна», приймаючої на борту свого літака Преснякова-молодшого — передвіщає наяву загравання з вами розв’язного прищавого молодика, наковтавшись «коліс».

Вступати з льотчиком в інтимні стосунки прямо в його пілотському кріслі, від чого літак то пірнає вниз, то спрямовується вгору — такий сон говорить про пристрасності вашої натури і незадоволеному бажанні.

Сонник XXI століття
Літак, побачений у сні — символ виконання бажань і здійснення надій.

Падіння літака — сниться до несподіваного визнання в любові.

Якщо уві сні ви служите або працюєте в авіації — значить, всі ваші плани і мрії здійсняться, за умови працьовитості та віри у свою зірку.

Якщо уві сні ви подорожуєте на літаку — це знак, що ваші далекосяжні плани виявляться невиконаними.

Якщо уві сні вас замкнули в ангарі, де стоять літаки — це обіцяє вам успіх або поліпшення добробуту.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви літали на літаку — означає, що вас не влаштовує ваша нинішня
життя, однак ви не намагаєтеся що-небудь змінити в ній. Ви живете, ніби репетируєте перед спектаклем, але пам’ятайте, життя — це не репетиція. Навряд чи вона коли-небудь повториться.

Слід від літака в небі — не дуже добрий знак. Вам належить пережити втрату чогось важливого. По всій видимості, мова йде про зраду коханого. Ви будете дуже переживати з цього приводу, адже ви дійсно намагалися зберегти відносини.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам наснився літак — такий сон говорить про те, що ваші сексуальні відносини з партнером ні від кого не залежать, все йде своїм ходом. І не варто перетворювати свою спальню в каюту пілота потужного авіалайнера. Не варто робити з сексу олімпійські ігри, де кожен бажає виділитися і отримати медаль чемпіона.

Езотеричний сонник
Летіти на літаку — у ваших справах необхідний більш творчий підхід, ви Топчій на місці.

Бути під час аварії літака — сміливі рішення тільки допоможуть вашій справі. Зробіть крок!

Бачити літак в небі — до вирішальних, доленосним для вас подій. На землі вас гальмують занадто боязкі, боязкі люди.

Сонник Цветкова
Літак — виконання бажань, здійснення домагань; сам керуєш — раптова зміна з виконанням бажань, якщо не було катастрофи.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі